Strona głównaFITNESSCzy wiesz czego nie brać na siłownię?

Czy wiesz czego nie brać na siłownię?

Wiecie już, jak przygotować się na pierwszy trening oraz co zabrać na siłownię. Teraz powiem Wam – trochę przymrużonym okiem – czego na siłownię lepiej nie zabierać!

  1. Tipsy i dziubek do selfika – tipsy zgubisz, dziubek Ci się spoci. Długie paznokcie na siłowni naprawdę są niewygodne i niebezpieczne. Możesz zranić siebie albo innych.
  2. Pierścionki i kolczyki – Tyś nie choinka, świecić się nie musisz, a jak sąsiad wymachujący obok sztangą urwie Ci ucho, albo co gorsza zniszczysz pierścionek, jedyną relikwię po ex?!
  3. Wstyd – zostaw go przed siłownią, tu każdy poci się i śmierdzi, nie będziesz pierwsza, ani ostatnia. Zamiast wstydu zabierz dużo dobrego humoru i nie zapomnij przed wyjściem z domu ubrać się w uśmiech.
  4. Pas kulturystyczny – jeśli ćwiczysz z dużymi ciężarami pakuj go do torby, ale jeśli ma być ozdobą nie zakładaj tylko po to, żeby inni widzieli, że masz.
  5. Opaska na ramię na telefon – gadżet mało przydatny i jeszcze mniej funkcjonalny
  6. Bidon – możesz wziąć zwykłą butelkę z wodą
  7. Czapka z daszkiem – nie, nie żartuję… nieraz widziałam na siłowni osoby trenujące w czapce z daszkiem, nie wiem w jakim celu, czy osłona przed słońcem, czy ludźmi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ RÓWNIEŻ