6 domowych ćwiczeń na brzuch, których nie znasz!

Tego zestawu ćwiczeń na brzuch na pewno nie znasz! Zobacz, jak można pracować nad brzuchem, wzmocnić mięśnie i spalić oponkę w domu bez użycia jakiegokolwiek sprzętu. Ten trening da w kość nie tylko osobom początkującym, jest też wyzwaniem dla zaawansowanych.

Sytuacja epidemiczna w kraju zmusiła nas do domowej aktywności fizycznej. Siłownie i kluby fitness pozostają zamknięte dla miłośników i amatorów sportu a w domu, jak wiemy z motywacją bywa różnie. Nie każdy ma możliwości, aby ćwiczyć, wystarczająco dużo miejsca, potrzebny sprzęt a także chęci.

Na filmie pokazuję Wam sześć ćwiczeń, nie oznacza to, że od razu musicie rzucać się na wszystkie. Na początek warto obejrzeć wszystkie i jeśli chcecie oraz zdrowie Wam na to pozwala wybrać dwa, które będziemy powtarzać na zmianę w kilku seriach albo w określonym czasie.

Zapewniam, że już po pierwszym takim treningu mięśnie poczują, że ktoś się nimi zaopiekował i podziękują nam następnego zakwasami 🙂

Jeśli chcesz ćwiczyć w domu, a nie masz pomysłu zerknij na moją propozycję domowych ćwiczeń mięśni brzucha z książką albo rzuć wyzwanie kilogramom i zobacz mój trening na spalanie tkanki tłuszczowej bez użycia sprzętu!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy