Najlepsze darmowe tarcze na Huawei Watch Fit!

Huawei Watch Fit Elegant to zegarek sportowy z nutą elegancji. Jak to pogodzić? Z pomocą przychodzą darmowe tarcze. Oto najlepsze darmowe tarcze Huawei!

Jak zainstalować tarczę do Huawei Watch Fit?

Nie dość, że jest wygodny, zgrabny i oferuje wiele ciekawych funkcji, które posiadają droższe zegarki (cena Watch Fit to 399 zł., natomiast cena Huawei Watch Fit Elegant 499 zł.), dodatkowo możemy zmienić jego wygląd tak, aby pasował do różnych okazji.

Huawei Watch Fit posiada kilka standardowych darmowych tarcz, którymi możemy ozdobić zegarek, ale jeśli żadna nie przypadnie nam do gustu zbiór dostępny w zegarku możemy powiększyć instalując nowe.

Zrobimy to w aplikacji Huawei Zdrowie. Otwieramy aplikację i wybieramy z dolnego paska pozycję „Urządzenia”. Po kliknięciu pojawi się nam plansza pokazująca nazwę zegarka, który jest połączony z telefonem. Wybieramy i dotykamy pola „Tarcze”.

Na filmiku pokazuję Wam, jakie tarcze Huawei są moimi ulubionymi, jak je zmienić oraz które najlepiej prezentują się na wyświetlaczu.

Teraz możemy wybierać spośród darmowych tarcz oraz płatnych. Ceny płatnych tarcz Huawei są różne: od kilku do kilkunastu złotych. Przykłady zobaczycie w Warto przejrzeć zakładkę promocję, bo można w niej znaleźć bardzo ciekawe tarcze w niezłej cenie. Spójrzcie tylko na screeny z aplikacji Huawei Zdrowie.

Tarcze promocyjne

W aplikacji Huawei Zdrowie tarcze podzielone zostały na kategorie, ale warto przejrzeć wszystkie. Szczególnie popularne teraz, czyli w okresie świątecznym są tarcze bożonarodzeniowe, ze św. Mikołajem, choinką i bałwankami.

Jeśli zależy nam na tarczach darmowych, możemy je wyfiltrować i poszukać jakiejś fajnej wśród nich. Tarczę instalujemy klikając w przycisk „instaluj”. Wtedy wybrana tarcza pojawi się na wyświetlaczu i w zbiorze tarcz Huawei Watch Fit.

Tarcze bożonarodzeniowe

Jak zmienić tarczę w Huawei Watch Fit?

W przypadku Huawei Watch Fit tarczę zmieniamy tak jak w innych modelach (zobacz jak wgrać tarcze do Huawei Watch GT 2 Pro) zegarków Huawei. Przytrzymując palec na wyświetlaczu, co da nam podgląd galerii wgranych tarcz, klikamy na tę, którą wybieramy. Tarcza automatycznie pokaże się nam na wyświetlaczu.

Zegarek Huawei Watch Fit tarcze

Tarcze multimedialne

Na tarczach tego rodzaju znajdują się miniaturki pokazujące np. liczbę przebytych kroków i spalonych kalorii, ale to nie wszystko. Te tarcze są funkcyjne! Oznacza to, że miniaturki nie są ozdobą, ale klikając w nie wchodzimy do poszczególnych zakładek. Przydane rozwiązanie i całkowicie za darmo. A do tego możemy sami wybrać opcję, która będzie pokazywała się w miniaturce.

Tarcza FourCorners 2 / fot. Dziewczyna Endorfina

Eleganckie tarcze Huawei

Huawei Watch Fit Elegant jak sama nazwa wskazuje jest zegarkiem w nowej, eleganckiej odsłonie. Dlatego jeśli chcemy dodać mu jeszcze bardziej klasycznego charakteru, który nie kojarzy się ze smartwatchem mamy do dyspozycji szereg analogowych tarcz, z których najbardziej spodobały mi się dwie: Sharp i Golden.

Tarcza Sharp / fot. Dziewczyna Endorfina

Piękne i proste

Wyświetlacz Huawei Watch Fit posiada czarną obwódkę więc jeśli wybierzemy tarczę kolorową ekran będzie wydawał się mniejszy, tzn. pomniejszony o czarną ramkę. Natomiast w przypadku ciemnej tarczy wygląda na większy i pełniejszy. Moją uwagę zwróciły dwie tarcze, które poza tym, że są piękne, są też bardzo czytelne. Pierwsza z nich to tarcza Aurora, natomiast druga Simple flowofgold.

Tarcza Simple flowofgold / fot. Dziewczyna Endorfina

Animowane tarcze

Huawei Watch Fit jest bardzo kolorowym zegarkiem i posiada mnóstwo animowanych tarcz. Jeśli takie lubicie, będziecie zachwyceni.

Kolorowe tarcze Huawei

Jeśli podoba Ci się tarcza kolorowa, ale nie chcesz animowanej nie ma sprawy, bo w aplikacji Huawei Zdrowie znajdziesz taką, która na pewno wpadnie Ci w oko i będzie mniej infantylna niż ta z kotkiem czy pluszakiem. Moje typu to Rainbownotes oraz wfp_fit_pink_pl

Tarcza Rainbownotes / fot. Dziewczyna Endorfina

Huawei Watch Fit sprawdzi się jako asystent treningowy (dzięki trybom sportowym, ale też animowanym ćwiczeniom fitness), asystent snu, a także jako ładny i elegancki dodatek naszego look’u.

Jeśli zakładamy go do sukienki i chcemy, aby wyglądał klasycznie instalujemy tarczę elegancką, a jeśli chcemy zaszaleć szukamy czegoś zwariowanego.

Jak widzicie każdego dnia możemy nosić zegarek ozdobiony inną tarczą. Nie ma szans, że znudzimy się wyglądem zegarka, bo jeśli nie znajdziemy ładnej darmowej tarczy, w zakładce promocje kupimy je już od 0,74 zł!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy