Huawei Watch GT Runner darmowe tarcze, które robią wrażenie!

Znudziła Ci się tarcza w smartwatchu? Zmień ją na jedną z darmowych tarcz Huawei! Niektóre z nich zwracają uwagę!

Darmowa tarcza Huawei Doggy Relax / fot. Dziewczyna Endorfina

Dodatkowe tarcze Huawei są zarówno darmowe oraz płatne. Aby wybrać i zmienić tarczę smartwatcha możemy skorzystać z aplikacji Huawei Zdrowie. Otwieramy aplikację i wchodzimy do zakładki „Urządzenia” (na dole ekranu), tam klikamy kafelek „Tarcze”.

W aplikacji mamy dostęp do tarcz darmowych, ale też płatnych, których koszt wynosi od kilku do kilkunastu złotych. Ale pokażę Ci, że tarcze darmowe są bardzo różnorodne, piękne, funkcjonalne i dopasowane do każdego, więc na pewno znajdziesz taką, która przykuje Twoją uwagę.

Darmowa tarcza Huawei NDRunner / fot. Dziewczyna Endorfina

Huawei Watch GT Runner jak zmienić tarczę?

Otwieramy aplikację Huawei i klikamy wybraną tarczę: w tym momencie nastąpi jej instalacja na smartwatchu Huawei. Dzięki temu od tej pory pojawi się ona automatycznie jako główna tarcza smartwatcha i mamy do niej dostęp z pozycji zegarka.

Darmowa tarcza Huawei jwD54SC / fot. Dziewczyna Endorfina

Jeśli chcemy zmienić tarczę w smartwatchu Huawei musimy przytrzymać palec na wyświetlaczu. Po chwili zobaczymy zbiór tarcz, które obecnie znajdują się w zegarku.

Możemy je zmieniać, usuwać i dodawać kolejne. Podstawowych tarcz nie jest dużo, ale jeśli wgramy tarcze z aplikacji, pojawią się one w zestawie obok tarcz podstawowych. Przesuwając palcem w prawą i lewą stronę przeglądamy zainstalowane tarcze.

Analogowe tarcze Huawei

Darmowa tarcza Huawei Elegant Europe / fot. Dziewczyna Endorfina

Jesteś miłośnikiem analogowych zegarków? Świetnie! Huawei przygotował mnóstwo analogowych tarcz! Wybierając je, Huawei Watch GT Runner może wyglądać jak zegarek, nie jak sportowy smartwatch.

To dobry wybór dla osób, które z jednej strony chcą iść z duchem czasu i postawiły na smartwatch, ale z drugiej strony nie chcą rezygnować z wyglądu klasycznego czasomierza.

Darmowa tarcza Huawei GS124 / fot. Dziewczyna Endorfina

To, że lubimy tarcze analogowe i decydujemy się na instalację jednej z nich nie oznacza, że musi być ona klasyczna. Oczywiście w aplikacji Huawei Zdrowie znajdziemy tarcze analogowe z czarnym bądź kolorowym tłem, ale są tu też takie perełki, jak ta tarcza poniżej z miniaturą pejzażu, np. gór.

Darmowa tarcza Huawei Extreme Snow / fot. Dziewczyna Endorfina

Tęsknisz za górami wybierz tarczę z górskim pejzażem! Jest ona piękna i gwarantuję, że na wyświetlaczu wygląda jeszcze lepiej niż na prezentowanym kadrze.

Brzegi tarczy Extreme Snow są lekko winietowane, przez co obrazek świetnie komponuje się z czarną obwódką wyświetlacza.

Darmowa tarcza Huawei Laird202 / fot. Dziewczyna Endorfina

Jeśli lubisz mieć kilka tarcz na wyświetlaczu wypróbuj Laird 202. Jest to darmowa tarcza Huawei, która pokaże nam na trzech zegarach inne dane. Wskazówka na górze odmierza poziom baterii, natomiast koła zegarów pokazują m.in. tętno, godzinę oraz datę.

Minusem takich tarcz jest to, że trzeba się do nich przyzwyczaić, bo na pierwszy rzut oka nie wszystko jest proste i czytelne.

Cyfrowe tarcze Hauwei

Cyfrowe tarcze, czyli witamy w świecie smart, danych, pomiarów i innych zabawek! Tysiące pięknych, kolorowych propozycji dla osób aktywnych, biegaczy, lubiących kreskówki, kwiaty, przyrodę i zwierzaki. Pokażę Wam kilka przykładów.

Pierwsza z tarcz, która od początku spodobała mi się i długo z niej korzystałam jest „Pakiet Info”. Tarcza ta znajduje się w podstawowym pakiecie, który mamy w zegarku po jego zakupie.

Darmowa tarcza Huawei Pakiet Info / fot. Dziewczyna Endorfina

Lubię ją z kilku powodów. Po pierwsze jest bardzo czytelna, po drugie są na niej wszystkie dane, na których mi zależy, a po trzecie, klikając w poszczególne kafelki zobaczymy szczegóły.

Pod ikonkami poszczególnych funkcji kryje się jej rozszerzenie, np. klikając symbol słoneczka albo chmurki, zobaczymy prognozę na kolejne dni.

Darmowa tarcza Huawei Gold record / fot. Dziewczyna Endorfina

Nie zabraknie też tarcz dla muzyków. Pomysłowa jest tarcza w kształcie płyty winylowej z nutami. Minusem tarczy jest mało danych. Mamy tu datę, dzień tygodnia, godzinę oraz poziom naładowania baterii.

Lubisz muzykę i nie potrzebujesz mieć na tarczy pakietu informacji? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Darmowa tarcza Huawei wpf_simplepro / fot. Dziewczyna Endorfina

Tarcza, którą widzicie na zdjęciu wyżej jest to tarcza energochłonna, ale jednocześnie multiinformacyjna. Wyświetlane są na niej podstawowe informacje jak godzina, liczba kroków, spalonych kalorii i dane dotyczące pulsu, ale nie tylko.

Spójrzcie, że mamy też informacje dotyczącą poziomu baterii, ciśnienia atmosferycznego, wysokości na której się znajdujemy, a także temperatury powietrza. Są też dane dotyczące dnia tygodnia oraz miesiąca.

Darmowa tarcza Huawei MZ_FINGER / fot. Dziewczyna Endorfina

Huawei przygotował też coś dla miłośników tarcz komiksowych. Powyżej ciekawa tarcza z palcami, których układ się zmienia. Spróbujcie rozszyfrować, co pokazują łapki.

W aplikacji Huawei Zdrowie w prosty sposób możemy odświeżyć wygląd smartwatcha Huawei, nie tylko jeśli mówimy o Huawei Watch GT Runner, bo ta możliwość dotyczy również starszych modeli. Zobacz jak może zaskoczyć wyglądem Huawei Watch GT 2 Pro po zmianie tarczy! Czy go jeszcze poznasz? Zerknij też, jak zmienić tarczę w smartwatchu Huawei Watch GT 3.

Darmowa tarcza Huawei FlorecerN / fot. Dziewczyna Endorfina

Jaką tarczę wybrać?

Każdego dnia możemy korzystać z innych tarcz, dzięki czemu smartwatch może stać się dodatkiem do naszego ubioru. Jeśli idziemy do pracy czy na spotkanie oficjalne wybieramy tarczę mniej rzucającą się w oczy, w kolorach, które nie będą zwracały uwagi.

I pewnie będą to tarcze analogowe z oznaczeniem godzin, bądź samymi wskazówkami. Na trening, do biegania, czy na poprawę humoru instalujemy tarcze szalone, kolorowe, które wyrażą nas, ale także będą przydatne w codziennym użyciu.

Darmowa tarcza Huawei Digital magic blue / fot. Dziewczyna Endorfina

Najlepiej jest wybrać taką tarczę, która pokaże nam informacje, na których najbardziej nam zależy, np. licznik spalonych kalorii czy krokomierz. Lubię, kiedy na tarczy znajduje się informacja pokazująca stan baterii, bo wówczas w każdej chwili mogę podłączyć smartwatch do ładowania i uzupełnić poziom naładowania.

Trzeba też pamiętać, że każda tarcza, która daje nam dostęp do wielu funkcji i informacji niestety, ale będzie wpływała na szybkie zużycie baterii. W przypadku Huawei Watch GT Runner nie jest to dokuczliwe, ponieważ żywotność baterii jest na dobrym poziomie.

Zmiana tarczy w zegarku jest też dobrym sposobem, kiedy lubimy nasz smartwatch, ale chcemy do odświeżyć, zmienić coś, aby zamiast wymieniać zegarek, móc na nowo cieszyć się nim.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy