Kraby atakują, czyli Fresh ‘n Rebel Twins 3 w akcji!

Czym tym razem zaskoczą holenderskie słuchawki? Co nowego oferuje FnR? Jakiego brzmienia możemy się spodziewać oraz kiedy i za ile?

Na wstępie uspokoję niecierpliwych miłośników holenderskich słuchawek bezprzewodowych: Twins 3 True Wireless można kupić w Polsce! A ich cena została ustalona na 349 zł. Co zapowiada producent? Sprawdźmy, czy warto było czekać?

Fresh 'n Rebel Twins 3 TIP Steel Blue / materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Fresh 'n Rebel Twins 3 co nowego?

Słuchawki holenderskiej firmy, bez względu na model wyróżnia charakterystyczny wygląd i miękkie, satynowe wykonanie. Tak było w przypadku Twins 1 i Twins ANC więc mam nadzieję, że Twins 3 także nie zawiodą (zobacz tutaj Fresh 'n Rebel Twins 1 test).

Twins 3 True Wireless są odporne na deszcz i pot (klasa IPX4), zostały wyposażone w przetworniki o rozmiarze 13 mm, które mają odpowiadać za głęboki bas i dynamiczne brzmienie.

Słuchawki Twins 3 TIP / materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Nowe słuchawki bezprzewodowe FnR umożliwiają korzystanie z asystenta głosowego, każda posiada wbudowany mikrofon z redukcją szumów z otoczenia (ENC) i funkcję Double Master, umożliwiającą korzystanie ze słuchawki, kiedy druga wypadnie z ucha.

Dzięki ENC głos podczas prowadzenia rozmów ma być jeszcze bardziej wyraźny. Słuchawki odseparowują nas od dźwięków otoczenia, ale dzieje się tak tylko podczas rozmów. Zadaniem ENC nie jest tak jak ANC całkowita redukcja szumów. Pozostajemy w kontakcie z otoczeniem, ale jeśli wolimy całkowitą ciszę możemy wybrać wersję Twins ANC.

Słuchawki obsługujemy panelem dotykowym i korzystamy z nich bez użycia telefonu. Co więcej, po wyjęciu z etui parują się automatycznie np. z telefonem, a jeśli schowamy je do etui – wyłączą się.

Twins 3 True Wireless słuchawki douszne nowej generacji

Fresh 'n Rebel Twins 3 TIP satynowe, matowe wykończenie i lakierowane brzegi / materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Model słuchawek dousznych Twins 3 kontynuuje znaną linię holenderskich słuchawek Twins. Słuchawki wyglądają niebanalnie, zachowują dobrze znany kształt i wykonanie. A jeśli chodzi o kolorystykę, została ona zaprezentowana podczas eventu w Rotterdamie (zobacz, jak wyglądała prezentacja nowości Fresh n Rebel na wybiegu mody!)

Co zaskakuje? Słuchawki douszne Twins 3 nie występują w barwach podstawowych, takich jak czerń i biel. Zamiast klasyki firma stawia na pastele i kolory ziemi. Mamy tu:

  • odcień złota (Silky Sand),
  • wypłowiałą zieleń (Dried Green),
  • czerwień z domieszką pomarańczowego (Safari Red),
  • ciemnoniebieski (Steel Blue),
  • ciemnoszary (Stormy Grey)
  • pastelowy fiolet (Dreamy Lilac).
Fresh 'n Rebel Twins 3 TIP w etui ładującym / materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Słuchawki douszne FnR zestaw

W zestawie poza słuchawkami otrzymujemy etui ładujące z satynowym, miękkim wykończeniem i zaokrąglonymi brzegami oraz kablem USB-C. Wygląda ono podobnie jak wcześniej, ale tym razem naładujemy je także ładowarką bezprzewodową! (zobacz test ładowarki indukcyjnej Fresh 'n Rebel Base Duo)

Czas pracy słuchawek wynosi 6 godzin i po tym czasie należy je umieścić w etui na półtorej godziny (pełne naładowanie). W ten sposób słuchawki mogą działać aż przez 27 godzin! Później należy naładować etui.

Jak to zrobić? Wystarczy podłączyć je dołączonym do zestawu kablem, albo pozostawić na podkładce indukcyjnej przez dwie godziny, ale warto wspomnieć, że zarówno ładowanie przewodowe, jak też bezprzewodowe trwa tyle samo.

Twins 1 oraz Twins ANC / fot. Dziewczyna Endorfina

FnR Twins 3 występują w dwóch wersjach. Jeśli lubisz słuchawki douszne z silikonowymi nakładkami wybierz Twins 3 TIP, a otrzymasz w zestawie trzy pary nakładek różnej wielkości. Taki typ słuchawek lepiej wytłumia dźwięki z otoczenia. Z kolei, gdy lubisz słyszeć to, co dzieje się wokół Ciebie i zależy Ci na modelu bez nakładek sprawdź Twins 3.

Zapowiedzi słuchawek dousznych Twins 3 malują nam obrazek pięknie wykonanych, lekkich słuchawek, o nowoczesnych rozwiązaniach, wielu możliwościach i wyrazistym brzmieniu, a jak będzie w rzeczywistości przekonamy się już wkrótce podczas testu!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy