Huawei Watch GT 3 Pro tarcze, które przyciągają wzrok!

Huawei Watch GT 3 Pro to smartwatch, który posiada setki pięknych tarcz. Wygląd zegarka możemy personalizować wybierając darmową tarczę Huawei z aplikacji Huawei Zdrowie, zdjęcie z galerii, a także tarczę, która zmienia swój wygląd w zależności od pory dnia!

18 maja 2022 roku zawitał do Polski Hawei Watch GT 3 Pro i namieszał. Bo nie dość, że ma sporo funkcji, w tym niezłe wyniki pomiarów, to jeszcze mierzy EKG i wygląda zacnie, no a jakby tego było mało obecnie kupimy go w przedsprzedaży i otrzymamy słuchawki Huawei za złotówkę.

Test zegarka przeczytacie TUTAJ, a teraz opowiem Wam o tarczach Watch GT 3 Pro, bo jest o czym!

Ciekawa tarcza do smartwatcha Huawei Watch GT 3 Pro „Morze”. Tarcza zawiera elementy ruchome i jest energochłonna / fot. Dziewczyna Endorfina

Jak zmienić tarczę w smartwatchu Huawei Watch GT 3 Pro?

Tarczę w nowym smartwatchu Huawei zmieniamy tak jak dotychczas, czyli przytrzymujemy palec na wyświetlaczu, a kiedy zmieni się widok ekranu głównego przesuwamy palcem w prawą i lewa stronę. Wybór potwierdzamy klikając w tarczę.

Tarcze dynamiczne i ekskluzywne czyli jak ozdobić wyświetlacz Huawei Watch GT 3 Pro

Tarcza „Golden green 454” / fot. Dziewczyna Endorfina

Huawei Watch GT 3 Pro posiada płaski, dotykowy i bardzo kolorowy wyświetlacz AMOLED i każda z tarcz wygląda na nim świetnie, ale są takie, na które patrzy się z błyskiem w oku.

Tarcza „Tom Riding” z ruszającymi się elementami / fot. Dziewczyna Endorfina

Do wyboru mamy tarcze cyfrowe i analogowe, a także tarcze dynamiczne, które posiadają ruchome elementy i szybciej drenują baterię.

Na początku wspomnę o tarczy Biała Róża. Jest to tarcza z motywem kielichu róży, który zmienia swój kształt w zależności od pory dnia i nocy.

Piękna tarcza do smartwatcha „Biała róża” / fot. Dziewczyna Endorfina

Darmowe tarcze Huawei

Do smartwatcha Hawei Watch GT 3 Pro Classic w wersji ceramicznej szczególnie pasują nowe, analogowe tarcze Huawei, jak:

Tarcza „Chmury” – w zależności od pory dnia zmienia się górny obrazek/ fot. Dziewczyna Endorfina
  • „Gwiezdny”
  • „Chmury”
  • „Perłowa biel”

Tarcze te są bardzo eleganckie, jasne, przejrzyste i wyglądają ciekawie. Pokazują godzinę, datę oraz temperaturę powietrza. Wspomniane tarcze są wyjątkowe także z innego powodu, a mianowicie w zależności od pory dnia zmieniają swój wygląd.

Tarcza „Perłowa biel”/ fot. Dziewczyna Endorfina

Wśród setek tarcz mamy różne tarcze cyfrowe. Zarówno te, na których widzimy tylko godzinę, jak też tarcze multifunkcje, na których wyświetla się poza godziną i datą podgląd funkcji sportowych i życiowych.

Tarcza Huawei Watch GT 3 Pro „Widżety wielu usług” / fot. Dziewczyna Endorfina

Jak wgrać tarczę Huawei?

Jeśli lubimy tarcze z kolorowymi motywami, w aplikacji Huawei Zdrowie mamy ich mnóstwo. Wystarczy otworzyć aplikację i w pierwszej kolejności wybrać zakładkę „Urządzenia„, a następnie kliknąć kafelek „Tarcze„.

Przykładowe płatne tarcze Huawei z aplikacji Huawei Zdrowie

Teraz pozostaje nam tylko przejrzeć odpowiednią grupę tarcz, wybrać ulubioną i kliknąć „Zainstaluj”. Tarcza automatycznie pojawi się na ekranie i w zbiorze w smartwatchu.

Personalizacja zegarka Huawei Watch GT 3 Pro

Tarcza „ChasingLight” / fot. Dziewczyna Endorfina

Smartwatch możemy personalizować dowolnie, a pomogą nam w tym tarcze darmowe oraz płatne, dynamiczne i statyczne. Na tarczę zegarka wgramy także nasze ulubione zdjęcie z galerii (jak to zrobić, pokazuję Wam w innym wpisie).

Dzięki takiej personalizacji możemy zmieniać wygląd smartwatcha każdego dnia i dopasowywać go do naszego stylu, okazji i ubioru.

Tarcz „Minimalist gold” / fot. Dziewczyna Endorfina

Tarcze delikatne i analogowe podkreślają jego urok i elegancję, bo smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro w wersji ceramicznej jest wyjątkowo kobiecy i elegancki.

Zmiana tarczy może być też sposobem na odświeżenie ekranu starszego modelu smartwatcha, który lubimy, ale którego wygląd po prostu nam się znudził.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy