Niezły start! FreeBuds Pro 2 z Huawei Band 7 za złotówkę!

Huawei FreeBuds Pro 2 to pierwsze na świecie słuchawki TWS z Hi-Res Dual Sound System! Najnowsze słuchawki marki Huawei swoimi zapowiedziami rozogniły serca miłośników słuchawek dousznych, ale nikt nie spodziewał się takiej promocji na start!

W portfolio Huawei zagościły nowe słuchawki True Wireless! Intrygują technologią i dodatkowo znalazły się w ciekawej ofercie przedsprzedażowej. Czy zdobędą serca fanów muzyki i sportu?

Na skróty:

Czym zaskoczą Huawei FreeBuds Pro 2?

Huawei FreeBuds Pro 2 / fot. Dziewczyna Endorfina

Do wyboru mamy trzy kolory słuchawek Huawei FreeBuds Pro 2:

  • srebrny
  • biały
  • błękitny

Producent zapowiada, że brzmienie słuchawek będzie wyjątkowe dzięki dwóm, zintegrowanym przetwornikom cyfrowo‑analogowym (DAC) oraz przetwornikowi dynamicznemu z zaawansowaną technologią cyfrowej kontroli częstotliwości, opartemu na czterech magnesach.

Zastosowane rozwiązania mają świetnie różnicować dźwięki, przez co brzmienie słuchawek stanie się niejednorodne. Do tego mamy też informację o wysokiej jakości rozmów podczas połączeń oraz świetnej redukcji hałasów.

Huawei FreeBuds Pro 2 w przedsprzedaży / materiały prasowe Huawei

Huawei FreeBuds Pro 2 jeszcze lepsze od Huawei FreeBuds Pro?

Huawei zwraca uwagę, że FreeBuds Pro 2 jako pierwsze słuchawki typu TWS zostały wyposażone w system eliminacji hałasu otoczenia wykorzystujący trzy mikrofony. Dzięki temu mają o 15% lepiej tłumić dźwięki z otoczenia niż FreeBuds Pro (zobacz recenzję Huawei FreeBuds Pro).

Huawei FreeBuds Pro (z prawej strony) i Huawei FreeBuds Pro 2 (z lewej strony) / fot. Dziewczyna Endorfina

Poza tym słuchawki Huawei podobno wykrywają zmiany głośności, różnice w budowie kanału słuchowego oraz zmiany w warunkach noszenia w czasie rzeczywistym. A jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się po teście.

Huawei Band 7 / materiały prasowe Huawei

Przedsprzedaż Huawei Freebuds Pro 2 z opaską finess Huawei Band 7!

Słuchawki Huawei kupimy do 17 lipca 2022 r. w przedsprzedażowej ofercie za 799 zł i do tego Huawei dorzuca najnowszą opaskę fitness Huawei Band 7 za złotówkę. Natomiast regularna cena Huawei FreeBuds Pro 2 wynosi 899 zł.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy