Wow! Mega okazja w Lidlu! To się rzadko zdarza!

Jedziesz na wakacje, albo chcesz ćwiczyć w domu i szukasz akcesoriów fitness w dobrej cenie? W sklepie internetowym Lidla kupisz zestaw 4 taśm fitness za 22.99 zł!!!

Moda na sport i fitness trwa i ma się bardzo dobrze. Popularność ćwiczeń domowych, biegania i innych form aktywności na świeżym powietrzu nie słabnie. Piękna pogoda za oknem motywuje, aby podnieść tyłek z kanapy i trochę się poruszać.

Jedni lubią biegać, inni – tak jak ja – wolą jazdę rowerem, jedni kochają fitness, inni bez ciężarów nie wyobrażają sobie treningu, ale wszyscy – niezależnie od poziomu zaawansowania i uprawianych dyscyplin – powinni zadbać o mobilizację, stabilizację i wzmocnienie korpusu mięśniowego. Pomogą nam w tym taśmy fitness.

Na skróty:

Zestaw taśm fitness z ilustracjami ćwiczeń

Czarna taśma do ćwiczeń z ilustracjami / materiał pochodzi ze strony internatowej Lidl

Lidl wychodzi naprzeciwko osobom aktywnym i wprowadza do swojego sportowego asortymentu zestaw taśm fitness w promocji za 22.99 zł. Świetna okazja na start, aby zacząć swoją przygodę ze sportem, ale też niezły sposób na wzmocnienie, rozgrzewkę, ale też poprawę sylwetki i mobilizację dla zaawansowanych użytkowników.

W pakiecie 4 taśm fitness otrzymujemy 2 taśmy fitness i 2 taśmy loop (są to gumy w kształcie pętli). Ważna jest długość tych taśm, ponieważ krótkie mogą ograniczać nam pełen zakresu ruchu. Dlatego bardzo lubię taśmy o długości 2 metrów, wtedy mogę wykonać nimi pełną rozgrzewkę pleców czy barków.

Niebieska taśma do ćwiczeń / materiał pochodzi ze strony internetowej Lidl

Jeśli nie wiecie, jak ćwiczyć z taśmami albo brakuje już pomysłów na ćwiczenia i urozmaicenie treningu, z pomocą przychodzą ilustrowane propozycje ćwiczeń wydrukowane na taśmach! Fajne? Ja jestem na TAK!

Taśmy do ćwiczeń Lidl

Niebiesko-zielony zestaw taśm do ćwiczeń / materiał pochodzi ze strony internetowej Lidl

Do wyboru mamy dwa zestawy taśm fitness w kolorach: zielono-niebieskim oraz niebiesko-czarnym. Taśmy nie różnią się tworzywem, z którego są wykonane, ale wymiarami.

 • zielony/niebieski: lekki do średniego:
  • zielony (taśma): ok. 200 cm x 15 cm x 0,2 mm
  • niebieski (taśma): ok. 200 cm x 15 cm x 0,3 mm
  • zielony (loop): ok. 100 cm (obwód) x 1,7 cm x 1,2 mm
  • niebieski (loop): ok. 55 cm (obwód) x 2,5 cm x 1,3 mm
 • niebieski/czarny: średni do dużego:
  • niebieski (taśma): ok. 200 cm x 15 cm x 0,3 mm
  • czarny (taśma): ok. 200 cm x 15 cm x 0,4 mm
  • niebieski (loop): ok. 55 cm (obwód) x 2,5 cm x 1,3 mm
  • czarny (loop): ok. 55 cm (obwód) x 2,5 cm x 1,4 mm

Akcesoria fitness do ćwiczeń domowych

Taśmy do zawieszenia / materiał pochodzi ze strony internetowej Lidl

W ofercie sklepu znajdziemy też m.in. kółko do ćwiczeń mięśni brzucha za 19.99 oraz zestaw taśm do zawieszenia, który pozwala na trening z masą własnego ciała (coś a’la TRX). Zestaw posiada zaczep do drzwi, więc montaż nie stanowi problemu – zawieszamy i ćwiczymy.

Kółko do ćwiczeń za 19.99 zł. / materiał pochodzi ze strony internetowej Lidl

Plusem akcesoriów fitness są ich małe rozmiary. Po prostu wrzucamy do torebki, plecaka i możemy zabrać na wycieczkę, urlop czy wypad rowerowy, aby ćwiczyć w plenerze (zobacz też: Akcesoria fitness, które robią furorę). Zestaw taśm fitness o długości 2 metrów, do tego 2 gumy loop to ciekawa oferta, a takie fajne okazje na gadżety sportowe to my lubimy.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy