Smartwatch Huawei Watch D: tarcze, które go zmienią!

Smartwatche różni od innych zegarków m.in. to, że możemy zmieniać ich tarczę. Ustawiasz takie tło, jakie chcesz. Nawet sportowy styl smartwatcha jak Huawei Watch D, możemy zmienić wybierając tarczę elegancką.

Poza datą i godziną tarcza daje nam podgląd do codziennych statystyk, liczby kroków, spalonych kalorii oraz stanu naładowania baterii. A na jakie tarcze Huawei możemy liczyć w zegarku Huawei Watch D?

Na skróty:

Darmowe tarcze Huawei Watch D

Tarczę smartwatcha zmieniamy przytrzymując palec na wyświetlaczu i przewijając ekran w lewą stronę / fot. Dziewczyna Endorfina

Aplikacja Huawei Zdrowie daje nam możliwość skorzystania z wielu tarcz darmowych oraz płatnych. O tym jak kupić tarczę Huawei mogliście przeczytać w poprzednim wpisie (zobacz jak ustawić płatną tarczę Huawei), a teraz pokażę Wam kilka ciekawych i darmowych tarcz Huawei.

Fajne jest to, że tarcze są multimedialne. Oznacza to, że klikając w widżet znajdujący się na ekranie przeniesiemy się do konkretnej funkcji. Nie musimy wtedy szukać w opcjach ćwiczeń, wystarczy jeśli klikniemy ikonkę na wyświetlaczu (zobacz film jak działają tarcze Huawei).

Projekty tarcz są różne i od nas zależy, który wariant wybierzemy. Czy chcemy, aby treści na ekranie było dużo, czy wystarczą nam tylko podstawowe dane.

Widżety widniejące na tarczy smartwatcha możemy edytować / fot. Dziewczyna Endorfina

Tarcze sportowe Huawei Watch D

Ekran Huawei Watch D jest duży, ale pole do wyświetlania treści zmniejsza czarna obwódka znajdująca się wokół ekranu. Mimo to informacje na wybranej tarczy są wyraźne i czytelne.

Spójrzcie na tarczę o nazwie „” . Znajdują się na niej dane podstawowe jak godzina, liczba kroków, ale również podejrzymy ostatni wynik EKG oraz ciśnienia krwi. Jeśli wystarczą nam takie informacje, tarcza może być użyteczna: jest czytelna, a kolory przyjemne dla oka. Brakuj mi jedynie daty.

Tarcza Huawei Watch D InfoGrid / fot. Dziewczyna Endorfina

Inna tarczą, która myślę, że ucieszy szczególnie miłośników sportu jest tarcza o nazwie „”. Sprawdzimy na niej liczbę kroków, spalonych kalorii oraz tętno. Jest też godzina oraz data i wskaźnik naładowania baterii. Tarczę uatrakcyjniają wykresy, np. łuk z podświetloną liczbą wykonanych kroków, ciemne pole pokazuje, ile kroków jeszcze pozostało, aby wykonać dzienny plan.

Im więcej elementów znajduje się na tarczy, im bardziej jest animowana i dynamiczna, tym szybciej bateria się rozładuje / fot. Dziewczyna Endorfina

Eleganckie i analogowe tarcze Huawei

Ponadczasowe i eleganckie. Huawei oferuje wiele tarcz analogowych, które utrzymane są zarówno w kolorystyce klasycznej czerni i bieli, jak też odważnych odcieni, np. intensywnego fioletu.

Klasyczne tarcze z czarnym tłem kamuflują czarną obwódkę i sprawiają, że nie rzuca się w oczy jak w przypadku tarcz kolorowych / fot. Dziewczyna Endorfina

Tarcze analogowe przypominają wyglądem tarcze zwykłych zegarków więc jeśli lubimy klimaty tradycyjne, takie rozwiązanie jest dla nas. Z jednej strony korzystamy ze wszystkich funkcji smartwatcha, z drugiej strony mamy smartwatch, który przypomina wyglądem zwykły zegarek.

Tarcza Huawei BM Watch EN / fot. Dziewczyna Endorfina

Wśród tarcz analogowych znajdują się te z kreskami oznaczającymi godziny, wskazówkami oraz tarcze hybrydowe, które poza wskazówkami posiadają również zegar cyfrowy. Jedną z takich tarcz widzicie poniżej.

Tarcze z obrazkiem w tle

Tarcza Huawei Simple Black / fot. Dziewczyna Endorfina

W zestawie tarcz nie brakuje również obrazkowych. Huawei przygotował wiele tarcz z pięknymi kwiatami, zwierzętami, dyscyplinami sportu, ale też znajdziemy propozycje mniej rzucające się w oczy jak tarcza „” Duże, czytelne cyfry na szarym tle, skomponowanym z czarną ilustracją wyglądają niezwykle.

Warto obejrzeć także tarcze z kwiatami, ponieważ one szczególnie mogą pasować nam do stroju, sukienki i fajnie uzupełnić naszą stylizację.

Tarcze Huawei na Święta

Smartwatch ucieszy oko tarczami świątecznymi i na specjalne okazje. Boże Narodzenie, Wielkanoc oraz Walentynki, to tylko niektóre z okazji, aby zaszaleć i zamienić tarcze codzienną na wyjątkową i świąteczną.

Tarcze energochłonne z dużą liczbą widżetów, informacji, grafiki i animacji drenują baterię tak jak włączenie każdej dodatkowej funkcji.

Mikołaj na tarczy smartwatcha, a może smartwatch na święta w prezencie? / fot. Dziewczyna Endrofina

Bawić się tarczami Huawei możemy codziennie. W zależności od potrzeby, stroju i sytuacji dopasowywać tarcze i zmieniać wygląd smartwatcha bez straty jego pozostałych funkcji.

Jeśli chcemy uwiecznić wspomnienia z wakacji i zatrzymać niezapomniane chwile na dłużej, Huawei daje taką możliwość dzięki ustawieniu zdjęcia na tarczy ekranu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić przeczytaj instrukcję jak ustawić zdjęcie w smartwatchu.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy