Prezent na Walentynki dla niej? Postaw na to!

Jak zrobić Jej niespodziankę i sprawić, że poczuje się wyjątkowo? Na co postawić, żeby prezent był niebanalny? Daj spokój z popularnymi pomysłami, jak kino i bielizna, teraz czas na coś ekstra!

Na skróty:

Wasz film z pięknymi chwilami

Nie potrzebujesz ani grosza, żeby taki film zmontować. Jedyne czego Ci trzeba to pomysł i chęci. Zamiast zabierać ją do kina, przygotuj film, którego gwiazdami będziecie Wy i Wasze piękne chwile! Nawet w trudnych momentach, kiedy sytuacja wydaje się być beznadziejna i brakuje ochoty na rozmowę, macie przecież walizkę wspólnych wspomnień, zdjęć i tylko Waszych chwil.

Przypomnij na filmie, za co ją kochasz i że jest dla Ciebie najważniejsza. Pokaż, że mimo upływu tygodni, miesięcy i lat, mimo nadmiaru pracy, spięć i codziennego zabiegania, kochasz ją jak wcześniej.

Czas wspólnie spędzony przy oglądaniu Waszego wspólnego filmu może być tym, czego od dawna dla siebie nie mieliście – zrozumieniem i radością.

Kobiety są sentymentalne i choć z pozoru tworzą skorupę ich wrażliwość nie umiera więc wspomnienia z wakacji, wspólne momenty, piosenki i zdjęcia zmontowane w krótki film mogą zdziałać o wiele więcej niż kolejna para czerwonych majtek.

Zrób coś dla niej

Nie zapraszaj jej na kolację – przygotuj ją sam! Zrób jej niespodziankę, odbierz ją z pracy i pojedźcie za miasto, zarezerwuj weekend w fajnym miejscu, może jakieś SPA? Spędźcie czas bez telefonów, ale ze sobą.

Zamiast dawać wisiorek czy bransoletkę ze swoim imieniem (które może być problemem, jeśli uczucie nie przetrwa), po prostu daj coś z siebie, pokaż, że Ci na niej zależy. Małe gesty znaczą więcej niż drogie prezenty. W lutym jest raczej zimno, daj jej jakieś fajne, ciepłe rękawiczki, żeby nie marzła, kiedy nie możesz trzymać jej dłoni w swojej. Zobacz też inne podpowiedzi na Walentynki.

Spełnij jej marzenie

Walentynki to taki trochę dziwny dzień, no bo życzenia na Walentynki składać słabo, bo i czego życzeń z okazji Walentynek?

Miłości? Najgorsze co można zrobić to życzyć miłości z okazji Walentynek. To co, tylko w tym dniu życzysz Jej miłości? Szczęścia? Jednak pomaga każdego dnia, a w Walentynki szczęścia nie potrzebuje skoro ma Ciebie. Spełnienia marzeń? Po co masz życzyć jej spełnienia marzeń, jeśli możesz pomóc jej je spełniać!

Trudno mówić w lutym o locie balonem, ale może jest coś bardziej przyziemnego, coś co sprawi, że chodząc po ziemi poczuje się jak w niebie?

Jeśli naprawdę ją znasz, wiesz co lubi, jakiej muzyki słucha, które filmy ogląda, czym się interesuje i co naprawdę ją ucieszy. Pomyśl o niej. Nie kupuj bielizny jeśli bardziej ucieszy ją jakiś gadżet, jeśli nie czyta książek może kupno Trylogii Sienkiewicza nie będzie najlepszym pomysłem, jeśli nienawidzi gotować nie dawaj książki kucharskiej, bo to nie sprawi, że zapała miłością do kulinariów. Zatrzymaj na chwilę czas i postaraj się, aby poczuła się wyjątkowo.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy