Aktywny Dzień Kobiet i konkurs z nagrodą od Polara!

Z okazji Dnia Kobiet marka Polar przygotowała wyjątkową propozycję dla wszystkich aktywnych Pań oraz tych, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w świecie fitness! Zasady konkursu są proste, a nagroda sprawia, że oczy otwierają się szerzej, a nogi rwą się do biegania! Ciekawi? Czytacie dalej.

Polar Ignite / fot. Dziewczyna Endorifna

W dniach od 8 do 10 marca 2023 r. trwa konkurs „Aktywny Dzień Kobiet”, w którym można zgarnąć zegarek fitness Polar Unite (zobacz jak wygląda nagroda konkursu).

Zegarek Polar Unite posiada 130 profili sportowych do wyboru, każdego dnia otrzymamy sugestie treningowe, zegarek sportowy Polar Unite m.in. zmierzy tętno, przeanalizuje nasz sen i dokona całodobowego monitoringu aktywności.

Co zrobić żeby wygrać?

Zegarek sportowy Polar Pacer Pro / fot. Dziewczyna Endorfina

Przede wszystkim posiadać otwarty profil na Instagramie, ponieważ konkurs odbywa się właśnie tam.

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować zdjęcie lub film, na którym pokażemy swoją aktywność. Pod zamieszczonym materiałem dodajemy hasztag #AktywnyDzieńKobiet oraz oznaczamy profil @polarpolska. Regulamin konkursu dostępny jest w linku znajdującym się w BIO na IG Polara. Jeśli jesteście ciekawi innych produktów marki zachęcam do przeczytania mojego testu zegarka Polar Pacer Pro.

A teraz wskakujemy w sportowy strój i robimy zdjęcia, bo myśl o nagrodzie kusi, mnie także zmotywowała, aby dzień nietreningowy stał się treningowym! 🙂

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy