Smartwatch Huawei Watch GT 3 najczęściej zadawane pytania

Pytacie, a ja odpowiadam. Zebrałam kilkanaście pytań, które pojawiają się najczęściej pod moimi filmami na YT, a także w wiadomościach prywatnych i spróbuję na nie odpowiedzieć.

Zachęcam również do komentowania i zadawania kolejnych pytań. Dajcie znać, czy wolicie odpowiedzi na blogu czy nagranie na You Tube.

Na skróty:

Czy Huawei Watch GT 3 posiada funkcję pomiaru ciśnienia krwi?

Nie. Huawei Watch GT 3 nie posiada ani pomiaru ciśnienia krwi ani EKG. Zegarek zmierzy nam tętno, saturację i poziom stresu.

Czy da się tym smartwatchem odpisać na SMS?

Powiadomienia w Huawei Watch GT 3 / fot. Dziewczyna Endorfina

Tak i nie. Żadnym z zegarków inteligentnych Huawei nie odpiszesz na SMS w formie tradycyjnej czyli  klawiaturą, bo jej nie ma. Głosowo także nie podyktujemy odpowiedzi. Jedyną możliwością jest odpisywanie na wiadomości przy użyciu szablonów, które edytujesz w aplikacji Huawei Zdrowie.

Czy Huawei Watch GT 3 pokazuje emotikony?

Tak.

Czy Huawei Watch GT 3 pokazuje wiadomości z Messangera?

Tak. Wszystkie dostępy do komunikatorów włączasz w aplikacji Huawei Zdrowie w telefonie. Zobacz, jak wyglądają powiadomienia w zegarku inteligentnym Huawei Watch GT 3.

Huawei Watch GT 3 nie pokazuje wiadomości. Co zrobić?

Należy włączyć taką opcję w aplikacji Zdrowie Huawei: Urządzenia- Huawei Watch GT 3 – Powiadomienia

Menu siatka Huawei Watch GT 3 / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy Huawei Watch 3 jest wodoodporny?

Tak. Klasa wodoszczelności Huawei Watch GT 3 wynosi 5 ATM, a więc smartwatch jest odporny na wodę do 50 m. Sprawdź jaki masz pasek, ponieważ tylko paski z tworzywa są zalecane do takiego typ aktywności (metalowe i skórzane nie).

Czy zapłacę smartwatchem Huawei Watch 3?

Nie, żadnym z zegarków Huawei w Polsce nie zapłacisz.

Czy można dzwonić tym zegarkiem?

Huawei Watch GT 3 wersja elegancka / fot. Dziewczyna Endorfina

Tak. Huawei Watch GT 3 posiada wbudowany mikrofon, głośnik i obsługuje połączenia. Oznacza to, że zadzwonisz zegarkiem, odbierzesz połączenie oraz porozmawiasz przez zegarek. Jakość rozmów jest bardzo dobra.

Czy da się edytować strefy tętna w zegarku Huawei?

Tak. Zrobisz to w aplikacji Huawei Zdrowie. Ja – ustawienia – ustawienia ćwiczeń – ustawienie związane z tętnem podczas ćwiczeń – ustawienia zaawansowane.

Jak wgrać aplikację do Huawei Watch GT 3?

Odpowiedź znajdziesz w poniższym nagraniu.

Huawei Watch GT 3 nie wykrywa automatycznie aktywności.

Wykrywanie aktywności należy włączyć w ustawieniach zegarka. Podaję ścieżkę: ustawienia – ustawienia ćwiczeń – automatycznie wykrywaj ćwiczenia. Huawei Watch GT 3 wykrywa automatycznie chodzenie, bieganie, ćwiczenie na orbitreku i ergometrze.

Czy jest kompatybilny z iPhone?

Huawei w specyfikacji produktu na stronie sklepu podaje, że smartwatch Huawei Watch GT 3 jest zgodny z systemami operacyjnymi Android 6.0 lub nowszy oraz iOS 9.0 lub nowszy.

Czym różni się Huawei Watch GT 2 Pro vs Huawei Watch GT 3?

O różnicach opowiadam w nagraniu, które znajdziesz na moim kanale You Tube.

Jakie są dyscypliny w Huawei Watch GT 3?

Huawei Watch GT 3 / fot. Dziewczyna Endorfina

Jest tego dużo: Bieg na dworze, bieg na bieżni, marsz na dworze, chód w pomieszczeniu, kolarstwo, rower stacjonarny, pływanie w basenie, pływanie-wody otwarte, skakanka, wędrówka górska, wędrówka piesza, bieg przełajowy, jazda na nartach, snowboarding, narciarstwo biegowe, triathlon, orbitrek, ergometr, trening siłowy, schody, spinning, stepper, air walker, HIIT, aerobik, trening grupowy, joga, pilates, crossfit, trening funkcjonalny, trening fizyczny, taekwondo, boks, sparing dowolny, karate, szermierka, trening tułowia, body combat, kendo, ćwiczenia na drążku, poręcze gimnastyczne, taniec brzucha, taniec jazzowy, taniec latynoski, balet, taniec uliczny, taniec na placu, taniec (ogólnie), jazda na rolkach, sztuki walki, tai chi, hula hop, frisbee, rzutki, łucznictwo, jazda konna, laser tag, puszczanie latawców, przeciąganie liny, huśtawka, bieg przeszkodowy, wędkarstwo, badminton, tenis stołowy, tenis, bilard, kręgle, siatkówka, lotka, piłka ręczna, baseball, softball, krykiet, rugby, piłka plażowa, siatkówka plażowa, gateball, hokej, squash, siatkówka kopana, dwa ognie, żeglarstwo, surfing, rafting, smocze łodzie, kajakarstwo, wioślarstwo, skuter wodny, SUP, łyżwiarstwo, hokej na lodzie, curling, bobsleje, saneczkarstwo, biathlon, jazda na deskorolce, wspinaczka skałkowa, skok na bungee, parkour, jazda na BMX-ie, bieg na orientację, spadochroniarstwo, wyścigi samochodowe. Do tego są jeszcze kursy i plany. 13 kursów biegowych i plany treningowe do włączenia w aplikacji Huawei Zdrowie.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

  1. „Huawei Watch GT 3 nie pokazuje wiadomości. Co zrobić?
    Należy włączyć taką opcję w aplikacji Zdrowie Huawei: Urządzenia- Huawei Watch GT 3 – Powiadomienia” – mam włączoną tą opcję, a mimo to wiadomości – treść – nie są pokazywane (chyba że chodzi TYLKO o informację że przyszła wiadomość sms)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy