Huawei Watch Fit najczęściej zadawane pytania!

Tak jak w przypadku modelu Huawei Watch GT 3 Pro zebrałam Wasze pytania i odpowiadam na nie. Huawei Watch Fit interesuje Was jeszcze bardziej niż Huawei Watch GT 3 Pro! O co najczęściej pytacie?

Jak zawsze pojawiają się pytania o działanie z iOS, odpisywanie i odczytywanie powiadomień oraz płatności zbliżeniowe. Jeśli pojawią się kolejne pytania, chętnie na nie również odpowiem.

Na skróty:

Huawei Watch Fit / fot. Dziewczyna Endorfina
Huawei Watch Fit / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy Huawei Watch Fit działa na iOS?

W instrukcji dostępnej na stronie producenta znajduje się informacja, że „urządzenie można sparować tylko z telefonem z systemem Android 5.0 lub nowszym albo telefonem z systemem iOS 9.0 lub nowszym”.

Czy w Huawei Watch Fit jest kalendarz cyklu menstruacyjnego?

Tak. Jedną z funkcji Huawei Watch Fit jest kalendarz cyklu menstruacyjnego.

Huawei Watch Fit kalendarzyk menstruacyjny / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy w Huawei Watch Fit dochodzą powiadomienia SMS i innych aplikacji IG, Messenger lub WhatsApp?

Aplikacje, z których chcesz otrzymywać powiadomienia wybierasz w aplikacji Huawei Zdrowie. Podaję ścieżkę: Urządzenia – klikasz w Huawei Watch Fit – Powiadomienia i w tym miejscu zaznaczasz te aplikacje, z których wiadomości mają się pokazywać w smartwatchu. Ten zegarek nie posiada możliwości odpisywania na powiadomienia, ani prowadzenia rozmów.

Czy Huawei Watch Fit obsługuje płatności zbliżeniowe?

Nie. Żadnym z zegarków Hauwei nie zapłacisz.

Jedna z tarcz AOD / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy Huawei Watch Fit posiada Always On Display?

Tak, jest 6 tarcz do wyboru.

Czy Huawei Watch Fit jest wodoodporny?

Wodoszczelność tego modelu wynosi 5 ATM.

Huawei Watch Fit pogoda / fot. Dziewczyna Endorfina

Jakie dyscypliny posiada Huawei Watch Fit?

Bieganie w terenie, bieganie na bieżni, marsz w terenie, marsz na bieżni, kolarstwo, rower stacjonarny, pływanie w basenie, otwarte wody, orbitrek, ergometr, HIIT, siła, stepper, biegacz, aerobik, trening grupowy, joga, pilates, crossfit, trening funkcjonalny, trening fizyczny, taekwondo, boks, sparing dowolny, karate, szermierka, taniec brzucha, taniec jazzowy, taniec latynoski, balet, trening tułowia, body combat, kendo, ćwiczenia na drążku, poręcze, taniec uliczny, jazda na rolkach.

Huawei Watch Fit animacje ćwiczeń / fot. Dziewczyna Endorfina

Sztuki walki, taniec na placu, tai chi, taniec, hula-hoop, frisbee, rzutki, łucznictwo, jazda konna, laser tag, puszczanie latawców, przeciąganie liny, huśtawka, schody, bieg przeszkodowy, wędkarstwo, badminton, tenis stołowy, tenis, bilard, kręgle, siatkówka, lotka, piłka ręczna, baseball, softball, krykiet, rugby, piłka plażowa, siatkówka plażowa, gateball, hokej, squash, siatkówka kopana, dwa ognie, żeglarstwo, surfing, rafting, smocze łodzie, kajakarstwo, wioślarstwo, sport motorowodny, SUP, łyżwiarstwo, hokej na lodzie, curling, bobsleje, saneczkarstwo, biathlon, jazda na deskorolce, wspinaczka skałkowa, skok na bungee, parkour, jazda na BMX-ie, bieg na orientację, spadochroniarstwo, wyścigi samochodowe, inne.

Do tego są jeszcze kursy fitness i treningi biegowe. Dyscypliny dodajemy wchodząc w Ćwiczenia – Dodaj i wyszukujemy ze zbioru ulubioną aktywność.

Huawei Watch Fit menu / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy na Huawei Watch Fit wyświetlają się zdjęcia?

Nie, zegarkiem Huawei Watch Fit nie zrobisz zdjęcia, ani go nie odtworzysz. Istnieje możliwość skorzystania ze zdalnej migawki. Dzięki tej funkcji możemy z pozycji zegarka włączyć aparat, ale w telefonie i kliknięciem na tarczy zegarka zrobić zdjęcie. Ta funkcja jest dostępna tylko na telefon HUAWEI z systemem EMUI 8.1 lub nowszym.

Jakie są różnice między Huawei Watch Fit i Huawei Watch Fit 2?

Odpowiedzi znajdziesz na poniższym nagraniu:

Jaka aplikacja do Huawei Watch Fit?

Huawei Watch Fit działa w połączeniu z aplikacją Huawei Zdrowie. Pobierzesz ją z AppGallery.

Jak odbierać połączenie?

Huawei Watch Fit nie obsługuje połączeń głosowych.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy