Surfing Joe czyli gra zręcznościowa na smartwatche Huawei!

Surfing Joe to gra zręcznościowa na zegarki Huawei! Sterujesz bohaterem, który ma do pokonania trasę pełną wystających rur (gra nie ma końca). Oczywiście przeszkody należy omijać, ale to nie wszystko. Trudność sprawia też zwiększająca się prędkość oraz pokusa zbierania bonusów.

Surfing Joe jest grą zręcznościową na smartwatche Huawei – do pobrania w App Gallery.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, zasady są proste, ale na początku sterowanie może trochę wkurzyć. Gra jest łatwa, ale jak zobaczysz, że prędkość się zwiększa, trzeba wykazać większą czujność 😀

Gra Surfing Joe połączona jest z aplikacją mobilną, która wyświetla wyniki najlepszych graczy (więc kusi też chęć ścigania się o lepszy wynik) oraz daje dostęp do dodatkowych funkcji. Jednak, aby grać na zegarku posiadanie aplikacji w telefonie nie jest konieczne.

Gra Surfing Joe / materiały Mobimax

Gra dostępna jest na większość modeli smartwatchy Huawei. Można ją pobrać za darmo w App Gallery. Surfing Joe jest darmowa, ale niektóre z funkcji aplikacji mobilnej wymagają rozszerzenia do licencji premium. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Mobimax czyli polskiego producenta tej gry.


Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

  1. Dziękuję za komentarz. Z uzyskanych od Mobimax informacji wynika, że gra Surfing Joe dostępna jest na wszystkie zegarki Huawei poza Watch Fit 2, na którym wciąż jest w testach w Chinach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy