Tanie i ładne! Słuchawki sportowe Fresh 'n Rebel Twins Move

Holenderska marka na sportowo! Twins Rush, o których niedawno pisałam (zobacz test słuchawek sportowych FnR Twins Rush) świetnie leżą w uszu, a Fresh 'n Rebel Twins Move posiadają taki sam kształt, ale są dwukrotnie tańsze! Spójrz, co oferują.

Rusz się z Fresh 'n Rebel Twins Move !

Fresh 'n Rebel Twins Rush zawartość pudełka / fot. Dziewczyna Endorfina

Słuchawki sportowe Fresh 'n Rebel Twins Move przyciągają uwagę kolorystyką, kształtem, a przede wszystkim niską ceną. Słuchawki kosztują 219 zł. i jak na taką półkę cenową oferują kilka ciekawych rozwiązań.

Na pokładzie holenderskich pchełek znajdziemy technologię Bluetooth 5.0, sterowanie za pomocą przycisków, funkcję double master i wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych. Do tego mamy sportową konstrukcję, która ponosi komfort użytkowania w ruchu, wodoodporność IPX4 (odporne na pot), a także obsługę asystentów głosowych Siri i Google. Więcej informacji uzyskasz odwiedzając stronę producenta.

Słuchawki Fresh 'n Rebel Twins Move wersje kolorystyczne / materiały prasowe

Słuchawki sportowe Fresh 'n Rebel Twins Move występują w sześciu kolorach:

  • Ice Grey
  • Dusky Blue
  • Smokey Pink
  • Dreamy Lilac
  • Dive Blue
  • Storm Grey

Niby rozmiar mały, ale siła spora!

Producent zapewnia, że słuchawki na jednym ładowaniu potrafią osiągnąć czas odtwarzania do 6 godzin oraz do 30 godzin z etui. W cenie otrzymamy trzy komplety silikonowych haczyków w różnych rozmiarach, trzy zestawy miękkich silikonowych wkładek dousznych i kabel ładujący USB-C. Oczywiście wszystko dopasowane kolorystycznie tworzy designerski zestaw.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy