Plecak na laptop? Nie tylko! Hama łączy styl i praktykę

Niemiecka firma prezentuje dwa modele plecaków na laptopy. Hama Premium Lighweight o pojemności 19 l i Hama Ultra Lightweight (13 l) łączą styl biznesowy i casualowy. Marka postawiła na funkcjonalność i ekologię.

Wymiary i wykonanie plecaków Hama

  • Hama Ultra Lightweight – szerokość 36 cm, wysokość 44 cm i głębokość 12 cm (waga 440 g), pojemność 13 l.
  • Hama Premium Lightweight (laptop o przekątnej ekranu do 41 cm, 16,2″) – szerokość 45, wysokość 34 cm, głębokość 12 cm (waga 570 g), pojemność 19 l.

Wewnętrzna i zewnętrza część plecaków wykonana jest z recyklingowanego poliestru, który ma chronić przed wilgocią i zabrudzeniem. Producent pomyślał także o wygodzie użytkowania. Tył i szelki są miękko wyściełane, tak jak kieszeń na laptop, pomocny jest też dwukierunkowy zamek. W plecaku znajdziemy miejsce na dodatkowe akcesoria, nie tylko ładowarkę, ale też dokumenty, słuchawki, powerbank czy też telefon.

Plecak na laptop Hama Ultra Lightweight na stronie producenta kosztuje 149 zł, natomiast cena Hama Premium Lightweight wynosi 199 zł. Jeśli interesujesz się produktami marki Hama zerknij też na nowe słuchawki Hama Passion Clear II.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy