Etui Hama na karty płatnicze do iPhone’ów. Co o tym myślisz?

Hama proponuje etui MagCase na karty płatnicze do iPhone’ów od 12 do 15. Po co to, dla kogo i za ile takie czarny, kwadratowy pokrowiec ze skóry PVC?

Odpowiedź jest prosta. Telefon w zasadzie nosimy ze sobą wszędzie, portfel nie. Jeśli mamy telefon może pomieścić także karty, aby w nieplanowej sytuacji skorzystać z zakupów. Niemiecki producent zapewnia, że pokrowiec wyposażony został w mocny bezpiecznie przylegający do tyłu telefonu magnes i dwie kieszonki, które pomieszczą maksymalnie cztery karty.

Wymiary pokrowca:

  • szerokość: 1,2 cm
  • wysokość: 19,5 cm
  • głębokość: 9 cm
  • waga: 32 g

Pokrowiec został wykonany z materiału imitującego skórę, z miękką wewnętrzną wyściółką i podobno chroni karty przed zarysowaniem, zadrapaniem i demagnetyzacją, a także stanowi zabezpieczenie pleców smartfona. Cena etui Hama MagCase na karty płatnicze do iPhone’a 12-15 wynosi 89,90 zł.

Etui wygląda estetycznie i stylowo, ale przyznam, że jak o tym usłyszałam, pomyślałam o bezpieczeństwie i chyba jednak wolę jak moje karty są w portfelu. Dajcie znać w komentarzach, jakie macie znacie, czy korzystacie z podobnego pokrowca na karty i czy jest to potrzebne.

Jeśli interesujesz się niemiecką marką Hama, spójrz też na plecaki do laptopów, o których ostatnio pisałam.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy