Smartwatch w cenie opaski! Amazfit Bip 5 Unity za 299 zł!

Smartwatch Amazfit Bip 5 Unity pracujący na systemie Zepp 3.0 kupimy w niskiej cenie? Serio? Tak! Po światowym debiucie, przyszedł czas na polską premierę i od razu cenę wow! Amazfit Bip 5 Unity kosztuje 299 zł czyli tyle, ile opaski fitness! Strzał w dziesiątkę?

Amazfit Bip 5 Unity skierowany jest to miłośników aktywności, które jednocześnie nie lubią przepłacać. Jednak duży wyświetlacz 1,91″ i prosta obsługa sprawiają, że Amazfit BIP 5 może być propozycją także dla osób starszych.

Pamiętacie jak mówiłam i pisałam o Amazfit BIP 5 (poznaj plusy i minusy Amazfit BIP 5) czyli tanim smartwatchu z dużym wyświetlaczem? Nowy model jest tańszy!

Jak prezentuje się Amazfit Bip 5 Unity?

Niska cena nie oznacza deficytów w wykonaniu i funkcjach, choć na Amoled nie ma co liczyć. Amazfit Bip 5 Unity posiada ekran TFT o rozdzielczości 320×380, 260 PPI, szkło hartowane 2,5D, a wokół ramkę ze stali nierdzewnej. Po prawej stronie koperty znajduje się przycisk.

Amazfit Bip 5 Unity występuje w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i różowym (w Polsce w dwóch). Każda z nich dostępna jest z paskiem silikonowym o szerokości 22 mm. Waga smartwatcha bez paska wynosi 25 gramów, a jego grubość 10 mm.

Na pokładzie nowego smartwatcha Amazfit jest bateria o pojemności 300 mAh, co przekłada się na jej wydajność. Codzienne, typowe użytkowanie sprawi, że na jednym ładowaniu będziemy cieszyć się pracą smartwatcha do 11 dni, z kolei intensywne użytkowanie skraca ten czas o połowę. Z kolei aby naładować smartwatch Amazfit BIP 5 Unity będziemy potrzebować ok. 2 h.

Smartwatch monitoruje parametry zdrowotne, jak tętno, saturację, stres, śledzi sen i cykl miesiączkowy. Do tego posiada mikrofon i głośnik, obsługuje połączenia, pokazuje powiadomienia, oferuje bogaty wybór tarcz, a także może pochwalić się rozbudowanym ekosystemem miniaplikacji.

Producent nie zapomina o osobach aktywnych i nie tylko daje dostęp do ponad 120 dyscyplin sportowych, ale wyposaża Amazfit BIP 5 Unity w funkcję inteligentnego wykrywania dyscyplin: bieg na świeżym powietrzu, bieg na bieżni mechanicznej, spacer, spacer w pomieszczeniu, ergometr, orbitrek. Biegaczy ucieszy także możliwość połączenia z fitnessowymi aplikacjami, m.in. Strava, Adidas Running i Komoot. Poziom wodoszczelności Amazfit Bip 5 Unity wynosi IP68.

Na stronie producenta możemy przeczytać, że Amazfit BIP 5 Unity jest kompatybilny z systemami Android7.0 i nowsze, iOS 14.0 i nowsze.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy