Kupiłam laktator muszlowy Hands-Free Canpol! Czy było warto?

Laktator muszlowy jest to laktator bezprzewodowy, który w przeciwieństwie do tradycyjnych laktatorów w momencie odciągania pokarmu nie angażuje rąk. Sprawdziłam jak to działa, czy przecieka i czy stabilnie utrzymuje się w biustonoszu?

Laktator muszlowy Hands-Free Canpol zestaw

Laktator Hands Free Canpol zestaw/ fot. Dziewczyna Endorfina
  • 4 rozmiary lejka w zestawie
  • przewód USB-C do ładowania
  • dokumentacja
  • laktator muszlowy

Dane techniczne laktatora bezprzewodowego Canpol

Laktator muszlowy Canpol / fot. Dziewczyna Endorfina
  • 3 tryby pracy: tryb stymulacji, tryb ekspresji, tryb głęboki
  • 8-stopniowy zakres regulacji siły ssania w każdym trybie
  • Producenta zapewnia, że pełna bateria zapewnia do 120 minut pracy (4 użycia)
  • głośność do 50 decybeli
  • cena zestawu na stronie producenta wynosi 399 zł.

Laktator muszlowy Canpol babies w praktyce!

Bezprzewodowy elektryczny laktator muszlowy Canpol panel sterujący / fot. Dziewczyna Endorfina

Czy laktator muszlowy przecieka? Ten który posiadam nie, ale ważne jest, żeby dokładnie zamknąć pojemnik na pokarm. Na dole plastikowego naczynka znajdują się uszczelki i jeśli zamkniemy je szczelnie pokarm nie wycieknie. Przed zakupem zastanawiałam się, czy muszle będą się trzymać, czy nie wypadną i jak one działają.

Laktator muszlowy Canpol babies jest zgrabny i lekki. Po włożeniu do biustonosza nie zmienia swojego ułożenia, nie wypada, nie przemieszcza się. W zestawie mamy do dyspozycji różne rozmiary lejków więc dopasowanie laktatora jest proste.

Laktator muszlowy Canpol po rozłożeniu / fot. Dziewczyna Endorfina

Urządzenie można łatwo zdemontować i wyczyścić, po czym szybko złożyć i ponownie użyć. Na górze muszli znajduje się łatwy w obsłudze panel sterujący. Do dyspozycji mamy cztery przyciski. Plusem i minusem zmniejszamy bądź zwiększamy intensywność pracy, natomiast drugim przyciskiem z lewej zmieniamy tryb pracy na jeden z trzech. Wszystkie tryby wzorowane są naturalnym rytmie ssania dziecka.

Laktator muszlowy czy laktator tradycyjny?

Laktator muszlowy Canpol babies pudełko / fot. Dziewczyna Endorfina

Laktator muszlowy nie ogranicza ruchów

Jeśli odciągasz pokarm laktatorem elektrycznym musisz trzymać w rękach głowice laktatora, a to bardzo ogranicza ruchy. Ręce masz zajęte, nic innego nie zrobisz, jesteś uziemiona. A jak działają muszle laktacyjne? Wkładasz je w biustonosz, włączasz i już. Możesz robić swoje, a laktator pracuje przy okazji 🙂

Cenisz dyskrecję? Polubisz to urządzenie!

Laktator muszlowy Canpol babies eleganckie wykończenie / fot. Dziewczyna Endorfina

Myślę, że przewagą laktatora muszlowego jest dyskretne użycie. Pokarm możesz odciągać zawsze, a czynność jest prawie niewidoczna. Laktator muszlowy wkładasz w biustonosz, zwykły laktator po prostu musisz trzymać i to widać (jak się pewnie domyślasz, nie tylko laktator widać).

Na wakacjach, w domu i w samochodzie

Nie tylko swoboda ruchów i dyskrecja stosowania skłoniły mnie do zakupu tego urządzenia – kolejnym plusem jest mobilność. Laktator muszlowy to urządzenie bezprzewodowe. Posiada port USB-C, dzięki czemu możemy podłączyć laktator do powerbanka i zabrać go ze sobą na wyjazd.

Laktator muszlowy Canpol babies leden z lejków / fot. Dziewczyna Endorfina

Powiem wprost jestem zachwycona rozwiązaniem bezprzewodowym! Dla mnie wybór jest prosty. Korzystałam z laktatora elektrycznego i różnica jest ogromna! Wygoda, dyskrecja i mobilność to tylko niektóre zalety muszli laktacyjnych. Do tego eleganckie wykończenie, smukła konstrukcja i nowoczesny design. Wadą może być jednak cena. Na stronie producenta za podwójny bezprzewodowy elektryczny laktator muszlowy zapłacimy 399 zł.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy