Dziewczyna Endorfina: wearables, fitness, lifestyle

Zdjęcie zrobione w Be Happy Museum w Warszawie. Recenzję tego miejsca możecie przeczytać w zakładce Recenzje – Recenzje miejsc / fot. Dziewczyna Endorfina

Na stronie dziewczynaendorfina.pl wszystko kręci się wokół gadżetów, sportu i zdroworozsądkowego stylu życia. Znajdziesz tu trzy główne kategorie:

Jeśli chcesz mnie poznać, zerknij do strony O MNIE w zakładce INFORMACJE. Zapraszam także do obejrzenia MOJEJ MEETAMORFOZY oraz skorzystania z KODÓW RABATOWYCH.

Wearables

Słuchawki Huawei FreeBuds 4i / fot. Dziewczyna Endorfina

Dużą część tej kategorii wypełniają recenzje i testy urządzeń wearables. Przyjrzymy się sportowym gadżetom, które rejestrują nasze treningowe postępy (smartwatche, opaski fitness itd.), ale też pozwalają przetrwać trening (słuchawki, głośniki). Zobaczysz też moją opinię na tematach różnych akcesoriów (bidony, pistolet do masażu) oraz sportowych ubrań (np. legginsy, sportowe biustonosze). A jeśli interesujesz się ciekawostkami, newsy i nowinki ze świata technologii, zapowiedzi i niezłe promocje poznasz w zakładce Newsroom.

Fitness

W kategorii fitness znajdują się treningi oraz przepisy / fot. Dziewczyna Endorfina

Jest to miejsce na treningi (Sport), które robię na siłowni, ale też pokazuję propozycje ćwiczeń domowych dla kobiet z użyciem własnego ciała oraz sportowych akcesoriów, np. ćwiczenia z agrafką, power bandem, platformą bosu i piłką gimnastyczną.

Pokazuję ćwiczenia, które wypróbowałam na sobie. Nie oznacza to jednak, że dla Was także będą skuteczne. Jeśli chcesz spróbować zapytaj trenera, lekarza albo fizjoterapeutę. Pamiętaj, że zdrowie i technika wykonywania ćwiczeń są początkiem do osiągnięcia pożądanych efektów. Bądź cierpliwa i zadbaj o swoje bezpieczeństwo na treningu.

Przepis na fit ciasteczka ze zdjęcia znajduje się TUTAJ / fot. Dziewczyna Endorfina

To tylko niewielki skrawek tego, co kryje w sobie ta kategoria. Drugą zakładką kategorii FITNESS przepisy słodkie i wytrawne. Dla osób o grubszym i skromniejszym portfelu. Dla tych, którzy lubią eksperymentować oraz tych, którzy nie chcą spędzać czasu w kuchni.

Lifestyle

Co zrobić, aby się chciało chcieć? Zerknij do kategorii lifestyle / fot. Dziewczyna Endorfina

O stylu życia i tym co nas otacza – czyli codzienne życie w słowach i obrazach. To miejsce na babskie pogadanki, rozważania dotyczące urody, podróży i pasji. Opowiem o tym, jak się zmotywować i co zrobić, aby chciało się chcieć!

W tej zakładce znajdziesz również podpowiedzi dotyczące m.in. tego jak się przygotować do pierwszego treningu, jak mieć wąską talię, na co zwrócić uwagę przy zakupie legginsów.

Podróże małe i duże / fot. Dziewczyna Endorfina

Która z nas wygląda pięknie, kiedy się poci i która z nas zakłada szpilki do gotowania? No właśnie. Nie będę mówić, że nie mam cellulitu, że jem szparagi z łososiem i że słodycze to zło. Jem pizzę, czekoladę i lody uwielbiam, a mojej sylwetce można wiele zarzucić, z wagą pokłóciłam się i od tamtej pory jestem szczęśliwa. Nie zawsze mam czas pomalować paznokcie, uczesać się i posprzątać, bo moje mieszkanie to nie muzeum.

Opowiem Wam m.in. o czekoladowej diecie, gdzie kupuję oscypki w Zakopanem, pokażę zdrowe i pyszne słodycze do kupienia w sieciówkach, pogadamy o makroskładnikach, o tym czy białko odchudza a chleb tuczy, o pączkach, oleju oraz o tym, jak przyspieszyć przemianę materii.

W trakcie nagrywania recenzji na kanał You Tube / fot. Dziewczyna Endorfina

Zapraszam Was również do odwiedzania mojego kanału You Tube, a jeśli chcecie do mnie napisać, możecie to zrobić wysyłając e-mail na adres: kontakt@dziewczynaendorfina.pl Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości.