Dziewczyna Endorfina: wearables, fitness, lifestyle

Zdjęcie zrobione w Be Happy Museum w Warszawie. Recenzję tego miejsca możecie przeczytać w zakładce Recenzje – Recenzje miejsc / fot. Dziewczyna Endorfina

Na stronie dziewczynaendorfina.pl wszystko kręci się wokół gadżetów, sportu i zdroworozsądkowego stylu życia. Znajdziecie tu trzy główne kategorie:

Jeśli chcecie mnie poznać, zerknijcie do strony O mnie w zakładce INFO. Powiem Wam także, jak schudłam (INFO – Moja metamorfoza). Możecie także skorzystać z KODÓW RABATOWYCH (INFO – Kody rabatowe).

Recenzje

Słuchawki Huawei FreeBuds 4i / fot. Dziewczyna Endorfina

Dużą część tej kategorii wypełniają recenzje i testy urządzeń wearables. Przyjrzymy się sportowym gadżetom, które rejestrują nasze treningowe postępy (smartwatche, opaski fitness itd.), ale też pozwalają przetrwać trening (słuchawki, głośniki). Newsy i nowinki ze świata technologii, zapowiedzi i niezłe promocje poznacie w zakładce News.

Opowiem Wam także o akcesoriach (bidony, pistolet do masażu) oraz sportowych ubraniach (np. legginsy, sportowe biustonosze).

Fitness

W kategorii fitness znajdują się treningi oraz przepisy / fot. Dziewczyna Endorfina

Jest to miejsce na treningi (FITNESS – Sport), które robię na siłowni, ale też pokazuję propozycje ćwiczeń domowych dla kobiet z użyciem własnego ciała oraz sportowych akcesoriów, np. ćwiczenia z agrafką, power bandem, platformą bosu i piłką gimnastyczną.

Pokazuję ćwiczenia, które wypróbowałam na sobie. Nie oznacza to jednak, że dla Was także będą skuteczne. Jeśli chcesz spróbować zapytaj trenera, lekarza albo fizjoterapeutę. Pamiętaj, że zdrowie i technika wykonywania ćwiczeń są początkiem do osiągnięcia pożądanych efektów. Bądź cierpliwa i zadbaj o swoje bezpieczeństwo na treningu.

Przepis na fit ciasteczka ze zdjęcia znajduje się TUTAJ / fot. Dziewczyna Endorfina

To tylko niewielki skrawek tego, co kryje w sobie ta kategoria. Ponieważ drugą zakładką kategorii FITNESS przepisy słodkie i wytrawne. Dla osób o grubszym i skromniejszym portfelu. Dla tych, którzy lubią eksperymentować oraz tych, którzy nie chcą spędzać czasu w kuchni.

Lifestyle

Co zrobić, aby się chciało chcieć? Zerknij do kategorii lifestyle / fot. Dziewczyna Endorfina

O stylu życia i tym co nas otacza – czyli codzienne życie w słowach i obrazach. To miejsce na babskie pogadanki, rozważania dotyczące urody, podróży i pasji. Opowiem Wam o tym, jak się zmotywować i co zrobić, aby chciało się chcieć!

W tej zakładce znajdziecie również podpowiedzi dotyczące m.in. tego jak się przygotować do pierwszego treningu, jak mieć wąską talię, na co zwrócić uwagę przy zakupie legginsów.

Podróże małe i duże / fot. Dziewczyna Endorfina

Która z nas wygląda pięknie, kiedy się poci i która z nas zakłada szpilki do gotowania? No właśnie. Nie będę mówić, że nie mam cellulitu, że jem szparagi z łososiem i że słodycze to zło. Jem pizzę, czekoladę i lody uwielbiam, a mojej sylwetce można wiele zarzucić, z wagą pokłóciłam się i od tamtej pory jestem szczęśliwa. Nie zawsze mam czas pomalować paznokcie, uczesać się i posprzątać, bo moje mieszkanie to nie muzeum.

Opowiem Wam m.in. o czekoladowej diecie, gdzie kupuję oscypki w Zakopanem, pokażę zdrowe i pyszne słodycze do kupienia w sieciówkach, pogadamy o makroskładnikach, o tym czy białko odchudza a chleb tuczy, o pączkach, oleju oraz o tym, jak przyspieszyć przemianę materii.

W trakcie nagrywania recenzji na kanał You Tube / fot. Dziewczyna Endorfina

Zapraszam Was również do odwiedzania mojego kanału You Tube, a jeśli chcecie do mnie napisać, możecie to zrobić wysyłając e-mail na adres: kontakt@dziewczynaendorfina.pl Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości.