O STRONIE

Znajdujecie się na stronie, gdzie kobiecym okiem spojrzymy na treningi, pogadamy o tym jak ćwiczyć w domu bez sprzętu, jak poprawić sylwetkę oraz utrzymać formę.

Znajdziecie u mnie zarówno treningi, które robię na siłowni, ale też propozycje ćwiczeń w domu dla kobiet i mężczyzn z użyciem własnego ciała oraz sportowych akcesoriów. Ćwiczenia z agrafką, power bandem, platformą bosu i piłką gimnastyczną to tylko niewielki skrawek tego, co kryje w sobie strona.

Będzie też o zdrowym jedzeniu przepisy (moje i usłyszane), ale też podpowiedzi, jakie produkty wybierać, a na które szkoda pieniędzy i dlaczego. Nie zabraknie oczywiście recenzji sportowych ciuchów, siłowni oraz gadżetów. Zapraszam także na moje profile społecznościowe oraz kanał You Tube, gdzie stawiam swoje pierwsze kroki przed kamerą więc liczę na Wasze wsparcie, a jeśli się Wam spodoba to na łapkę w górę.

Nic innego mi nie pozostaje, jak tylko przybić z Wami piątkę i powiedzieć: ZERO GŁODÓWEK – ZERO WYMÓWEK, zaczynamy ćwiczyć i dbać o swoje zdrowie.