O MNIE

Mam na imię Kinga, uwielbiam czekoladę z okienkiem i storczyki, zakupów nie. Lubię podróże, jedzenie, gry planszowe oraz sport. W wolnej chwili słucham starego rocka, płyt winylowych i oglądam dreszczowce, a weekendowe poranki spędzam z kawą przy dźwiękach ciszy natury.

Wieczorem zakopuję się z powieścią fantasy lub komiksem i na coraz trudniejszych poziomach chodzę po wyspie Vvardenfell oraz bronię Erathii – jestem w tym niezła 🙂 Lubię poznawać ciekawe miejsca i uczyć się nowych rzeczy. Czytać, a później gromadzić książki, robić zdjęcia, które zawsze są wycinkiem rzeczywistości i opowiadają jakąś historię.

Chcę śmiać się głośno i jak najwięcej ofiarować z siebie innym, bo uśmiech i radość drugiego człowieka dają mi wiatr w żagle. Nie lubię tłumów, pytań, zgiełku i miejskiej dżungli. Wstaję wcześnie, zasypiam późno – szybko śpię.

Nie jestem zawodowcem, ale w treningi wkładam serce, a siłownia jest moim drugim domem. Tam zgubiłam nadwyżkę kilogramów i zyskałam lepsze samopoczucie. Mam nadzieję dodać Ci sił i pomóc poczuć się lepiej na podobnej drodze. Wiem, jak trudno uwierzyć w siebie.

Prywatnie: napisałam pracę doktorską i obroniłam tytuł doktora. Cieszę się, że jesteś ze mną i mam nadzieję, że zostaniesz dłużej.