Amazfit Balance czyli bestseller z nowymi rozwiązaniami!

Smartwatch Amazfit Balance debiutował we wrześniu 2023 roku. Od tego czasu trafiał do czołówki listy bestsellerów Amazon Polska, o czym mogliście przeczytać w poprzednim wpisie. Producent zastosował w nim rozwiązania, które wcześniej nie występowały w smartwatchach Amazfit jak np. Zepp Aura, płatności zbliżeniowe i możliwość analizy składu górnej części ciała.

Dzisiaj czyli 29 kwietnia 2024 roku Amazfit ogłasza kolejne duże aktualizacje, dzięki którym Amazfit Balance zyskuje dodatkowe rozwiązania, które pomogą zadbać o formę, ale już się słyszy, że to jeszcze nie koniec.

Amazfit Balance aktualizacja w pięciu obszarach!

Amazfit Balance może pochwalić się m.in. wsparciem Zepp OS 3.0, 6 systemami pozycjonowania satelitarnego, jest też dugi czas pracy na ładowaniu, Zepp Aura, płatności i niezła specyfikacja (zobacz wideo).

Przypomnę, że już wcześniej Amazfit Balance otrzymał m.in. obsługę szablonów treningowych, automatyczny monitoring tętna przez 3 minuty od zakończenia treningu, dodatkowy tryb zarządzania baterią oraz kalibrację GPS.

Co otrzymuje Amazfit Balance po dzisiejszej aktualizacji?

  • Monitoring zmienności rytmu zatokowego, czyli Heart Rate Variability (HRV);
  • Monitoring mocy biegowej, czyli Running Power;
  • Rejestracja nowych trybów sportowych: ścianka wspinaczkowa oraz bouldering;
  • Plany treningowe tworzone przez trenera AI Zepp Coach do półmaratonu i maratonu;
  • Mapy z trasami narciarskimi

Jednak to nie wszystko. Mówi się o tym, że trwają prace nad kolejną aktualizacją, po której będzie możliwe głosowe zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Chodzi o funkcję Zepp Flow w języku polskim. Jeśli tak się stanie, komunikaty głosowe zastąpią ręczne sterowanie. Obecnie Zepp Flow wspiera język angielski, francuski, hiszpański, niemiecki i włoski. Cena smartwatcha Amazfit Active na stronie producenta obecnie wynosi 1199 zł.

Jeśli interesujesz się funkcjami sportowymi w zegarku inteligentnym Amazfit zerknij na moją opinię Amazfit Cheetah:

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy