Amazfit Balance bestsellerem na Amazon Polska!!!

Wystarczyło kilka dni, aby nowy smartwatch Amazfit Balance został bestsellerem i zdobył pierwsze miejsce w kategorii Smartwatche na Amazon Polska! Tuż za nim uplasował się Amazfit T-Rex 2!

Dwa smartwatche Amazfit na podium sprzedaży Amazon Polska w dniu 16 września 2023! Podczas gdy Amazfit Balance już rozgościł się na pierwszym miejscu sprzedaży, na podium wskoczył inny smartwatch Amazfita – Amazfit T-Rex 2.

Jest to model przeznaczony głównie dla wymagających wędrowców, łazików górskich, którzy uwielbiają trudny teren i warunki wymagające doświadczenia. Test Amazfit T-Rex 2 przeprowadziłam m.in. w górach, gdzie zasięgu często brak, a pogoda bywa kapryśna. W nagraniu poniżej zobaczyć test Amazfit T-Rex 2:

Amazfit Balance hitem sprzedaży na Amazon Polska

1 września 2023 r odbyła się w Berlinie premiera premiera smartwatcha Amazfit Balance czyli modelu, który ma zadbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale też psychiczną. Wystarczyły zaledwie dwa tygodnie, aby uplasował się na I miejscu w kategorii Smartwatche na Amazon Polska (zobacz ranking bestsellerowych smartwatchy na Amazon Polska).

Dane na stronie Amazon na bieżąco są aktualizowane i dzisiaj czyli 16 września 2023 r. do czołówki sprzedażowej wdarł się też wspomniany Amazfit T-Rex 2.

O tym, co wyróżnia smartwatch Amazfit Balance pisałam w poprzednim wpisie „Co ma Amazfit Balance czego nie mają inne smartwatche Amazfit?„. Jest to pierwszy smartwatch Amazfit, który obsługuje płatności zbliżeniowe, choć tylko wybranych banków. Jeśli interesujesz się tym modelem sprawdź, czy Twój bank jest obsługiwany przez Amazfit Balance.

Interesującą funkcją jest monitoring snu, która polega na analizie jakości snu i w konsekwencji projekcji przypuszczalnej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Rozwiązanie to ma też – biorąc pod uwagę poziom regeneracji – sugerować optymalną dla nas aktywność fizyczną.

Wspomnę też o analizie składu górnej części ciała oraz rozbudowanej obecności Sztucznej Inteligencji w postaci trenerów Zepp i Zepp Aura. Rekomendowana cena Amazfit Balance w Polsce wynosi 1119 zł.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy