Limited edition Amazfit Cheetah Pro na cześć Kelvina Kiptuma

Zepp Health ogłosił współpracę z Fundacją Kelvin Kiptum. Część środków ze sprzedaży specjalnie zaprojektowanego zegarka dla biegaczy Amazfit Cheetah Pro wesprze fundację tragicznie zmarłego maratończyka, który był ambasadorem marki Amazfit.

Zadaniem Fundacji Kelvin Kiptum jest zapewnienie finansowego wsparcia młodych kenijskich biegaczy w obszarze edukacji, infrastruktury i sportu.

mat. prasowe Amazfit

Chcesz kupić Amazfit Cheetah Pro? Nie kupuj, zaczekaj! Od 11 kwietnia 2024 r. na stronie www.amazfit.com będzie dostępna limitowana edycja tego modelu. Wyróżniać ją ma grawer z podpisem Kelvina Kiptuma oraz kenijskie barwy. Edycja ta będzie liczyć 235 egzemplarzy. Nie jest to liczba przypadkowa ponieważ nawiązuje do obecnego rekordu świata w maratonie, który należy właśnie do Kiptuma (przeczytaj więcej o Kelvinie Kiptumie) i wynosi 2h 35 sek.

W poniższym nagraniu zobaczysz smartwatch Amazfit Cheetah, a także poznasz jego funkcje, możliwości oraz plusy i minusy.

W dniu 11 lutego 2024 rekordzista świata w maratonie Kelvin Kiptum zginął w wypadku samochodowym. Planował złamać wynik 2 godzin podczas Rotterdam Marathon Expo (13-14.04.2024) i aby oddać hołd zmarłemu, podczas zawodów zostanie wycofany numer startowy 1, który był zarezerwowany dla Kiptuma.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy