Kelvin Kiptum i Amazfit! Czy będzie nowy rekord w maratonie?

Stało się! To dzisiaj w Paryżu Amazfit ogłasza newsa, który mówi wprost! Idziemy po złoto z obecnie najszybszym maratończykiem świata!

O tej współpracy świat szemrał po kątach, ale dzisiaj informacja ujrzała światło dzienne. To Kelvin Kiptum został twarzą Amazfit. Tym samym marka daje jasny sygnał, że wspiera zdrowy tryb życia i na poważnie zamierza wejść do walki o serca biegaczy. Bardzo ważny dzień w Paryżu dla sportowej społeczności oraz dla producentów sportowych urządzeń. Konkurencja nie śpi.

Kelvin Kiptum zapowiedział, że wiosną chce złamać maraton w Rotterdamie w 2h i jednocześnie zadeklarował walkę o złoto na olimpiadzie w Paryżu (zobacz co powiedział Kelvin Kiptum o współpracy z Amazfit). Podczas treningów i zawodów będzie korzystać ze smartwatcha Amazfit Cheetah Pro, a także używać Amazfit Helio Ring (zobacz pierścień władzy Amazfita). Jeśli interesuje Cię smartwatch Amazfit Cheetah zerknij na materiał poniżej:

Kim jest Kelvin Kiptum?

Kelvin Kiptum jest obecnie najszybszym maratończykiem świata. Do tej pory jako jedyny na świecie ukończył ten dystans poniżej 2 godz. i 1 minuty! Jego ostatnie starty mówią wiele: zwycięstwo w Walencji w 2022 (czas: 2:01:53), w Londynie w 2023 (czas: 2:01:25) i ostatnie w Chicago, gdzie ustanowił nowy rekord na królewskim dystansie 2:00:35 i dają nadzieję, że wiosna należeć będzie do Kiptuma, który w swoich treningach i startach będzie korzystał z urządzeń Amazfit!

Kelvin Kiptum nie krył entuzjazmu mówiąc o współpracy z Amazfitem: „Połączenie sił z Amazfit jest naprawdę ekscytujące. Smartwatch Amazfit Cheetah Pro stał się integralną częścią mojego programu treningowego. Moim celem w Rotterdamie jest złamanie maratonu w 2 godziny, a na igrzyskach w Paryżu wywalczenie złota. Jestem pewien, że Amazfit będzie wspierać mnie w dalszym przesuwaniu granic ludzkich możliwości. Razem na nowo możemy zdefiniować to, co jest możliwe.”

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy