Amazfit Helio Ring w Las Vegas! Nowość na targach CES 2024

Przez cztery dni od 9 do 12 stycznia 2024 roku swoje święto mają najnowsze technologie w wielu kategoriach. W tych dniach odbywa się w Las Vegas wielkie wydarzenie technologiczne: targi CES (Consumer Electronics Show). To tam firma Zepp Health zapowiedziała swoją nowość, jaką ma być inteligentny pierścień Amazfit Helio Ring! Pierścień władzy nad naszymi możliwościami sportowymi, regeneracją i snem.

Do sportowych gadżetów, smartwatchy (zobacz test Amazfit Chetah), sensorów na klatkę piersiową, opasek na ramię oraz inteligentnych okularów dołącza inteligentny pierścień! Brzmi niewiarygodnie? Miłośnicy „Władcy Pierścieni” znają moc błyskotek, zerknijmy co oferuje Amazfit Helio Ring.

Amazfit Helio Ring / mat. prasowe Amazfit

Amazfit Helio Ring inteligentny pierścień dla aktywnych

Zapowiada się, że ta mała obrączka będzie mieściła w sobie duże możliwości, naszpikowana jest czujnikami i pomoże wznieść się na wyższy poziom treningu poprzez odpowiednią regenerację. Chodzi o balans na polu regeneracji psychicznej oraz fizycznej (za który odpowiedzialna jest opcja Zepp Aura), pomiar obciążenia treningowego, wskazówki dotyczące optymalnej regeneracji oraz monitoring jakości snu. Pierścień ma monitorować m.in. tętno, saturację krwi, fazy snu, oddech, mierzy także reakcje skóry i potu.

Nie zabraknie też obsługi funkcji fitness, jak choćby rejestracji aktywności fizycznej, VO2 max i prognozowania wyników biegu na dystansie od 3 km do maratonu. Producent informuje, że swoje osiągnięcia można będzie udostępniać w aplikacjach, np. Strava, adidas Running, komoot i Relive, a także Google Fit i Apple Health.

Amazfit Helio Ring / mat. prasowe Amazfit

Pierścień współpracuje z aplikacją Zepp, działa jako autonomiczne urządzenie, ale połączenie tego malucha ze smartwatchem Amazfit pozwoli przedstawić jeszcze lepszą analitykę. Amazfit Helio Ring nie posiada wbudowanego GPS.

Amazfit Helio Ring wykonany jest ze stopu tytanu, a jego wodoodporność wynosi 10 ATM (urządzenie wytrzymuje ciśnienie wody równe 100 m.). Pierścień dostępny będzie w dwóch rozmiarach. Rozmiar 10 waży około 3,8 g, rozmiar 12 około 4 g, jego grubość wynosi 2,6 mm.

Amazfit Helio Ring jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży. Nie wiadomo też, jaka będzie jego cena oraz z których funkcji skorzystamy w Polsce. Wiadomo, że część z nich związana jest z subskrypcją np. Zepp Aura i Zepp Fitness Membership. Więcej szczegółów dotyczących Amazfit Helio Ring znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy