Tytan? Heros? Wojownik? Nie! To Polar Grit X2 Pro!

Dotykowy ekran AMOLED chroniony szafirowym szkłem, wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej, dwuzakresowy GPS, funkcje nawigacyjne z mapami offline, funkcje treningowe oraz narzędzia do monitorowania regeneracji i snu. Najbardziej zaawansowany outdoorowy zegarek sportowy Polar Grit X2 Pro już w sprzedaży!

Polar Grit X2 Pro parametry na skróty

Materiały prasowe Polar

Szerokość: 48.6 mm
Wysokość: 48.6 mm
Grubość: 13.4 mm
Waga całkowita: 79 g
Waga bez paska: 57 g
Typ wyświetlacza: AMOLED
Rozmiar wyświetlacza: 1.39 cala
Rozdzielczość wyświetlacza: 454 × 454 (326 ppi)
Prędkość procesora: 275 MHz
Pamięć RAM: 37 MB
Pamięć: 32768 MB

Co wyróżnia zegarek Polar Grit X2 Pro?

Materiały prasowe Polar

Zegarek Polar Grit X2 Pro jest zgodny z normami militarnymi 810H. Jest zdolny do pracy w warunkach minimalnej temperatury -20 °C oraz maksymalnej temperatury pracy 50 °C. Wodoszczelność tego modelu jest na poziomie WR100, posiada wbudowany dwuzakresowemu moduł GPS, kompas, wysokościomierz, latarkę, a także pamięć o pojemności 32 GB. Zegarek obsługuje mapy topograficzne, funkcję rysowania przebytej trasy i kompatybilny ze Stravą oraz komoot.

Na uwagę zasługuje też bateria o pojemności 488 mAh, która w trybie oszczędzania energii potrafi pracować do 140 godzin, w trybie zegarka do 10 dni, natomiast w trybie treningowym oferuje pracę do 43 godzin.

Polar Grit X2 Pro funkcje

Zegarek można zsynchronizować np. z pasem tętna, dzięki temu pomiar wyświetlany będzie zarówno na zegarku jak też na urządzeniu, z którego skorzystamy.

Polar Grit X2 Pro wyposażony został w szereg funkcji nawigacyjnych, m.in. obsługa map offline, nawigowanie po trasie, powrót do miejsca startu, a także automatycznie wykrywa odcinki trasy biegnące w dół i w górę.

Zegarek wyposażony jest w czujnik EKG, monitoruje saturację, tętno, sen i regenerację, dokonuje nocnego pomiaru temperatury skóry i oferuje ćwiczenia oddechowe. Poza tym urządzenie przez cały dzień monitoruje naszą aktywność oraz pokazuje źródła energii (tłuszcze, białka, węglowodany) wykorzystane podczas ćwiczeń.

Miłośnicy sportu skorzystają z ponad 150 profili sportowych, w tym pływackich. Zegarek automatycznie wykrywa np. styl pływacki, ale także monitoruje nasze

Dla osób aktywnych jest też możliwość uruchomienia plannera biegowego w serwisie Polar Flow (na nagraniu zobaczysz, jak to zrobić).

Polar Grit X2 Pro co, ile za ile?

Materiały prasowe Polar

Nowy zegarek Polara dostępny jest w przedsprzedaży na stronie internetowej sklepu od 20 marca do 2 kwietnia 2024 r. Natomiast rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na 3 kwietnia. Zegarek dostępny jest w trzech wersjach:

  • Night Black w cenie 3249 zł
  • Stone-Gray w cenie 3249 zł
  • Titan z dodatkowym, skórzanym paskiem w cenie 3749 zł.

Dla zainteresowanych jest także możliwość zakupu zestawu Polar Grit X2 Pro z sensorem tętna Polar H10 w cenie 3449 zł. Wersja Titan posiada skórzany pasek zawierający antybakteryjną, korkową wyściółkę, która zwiększa komfort i wpływa na lepszą wentylację. Jeśli interesujesz się zegarkiem dla biegaczy Polar spójrz na moją opinię Polar Pacer Pro!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy