Nowa polska aplikacja na zegarki Garmin lub Huawei!

Mobimax proponuje kolejną aplikację dla miłośników smartwatchy Garmin i Huawei (Harmony OS). Posiadacze Huawei Watch GT 4 (zobacz test Huawei Watch GT 4) znają już aplikację Camera Opus, a teraz Mobimax ogłasza kolejną propozycję aplikacji.

Tym razem chodzi o elektroniczny portfel do trzymania kart lojalnościowych i biletów do kina. Aplikacja nazywa się Mobcards i bezpłatnie można ją pobrać ze sklepu Google Play lub HUAWEI AppGallery. Sprawdźmy o co chodzi.

Aplikacja Camera Opus w Huawei Watch GT 4 / fot. Dziewczyna Endorfina

Mobcards czyli karty i bilety pod ręką

Na stronie Mobimax czytamy, że Mobcards składa się z dwóch aplikacji: mobilnej i wearable. Aby korzystać z niej w smartwatchu, należy Mobcards pobrać na telefon, dodać karty i przesłać je do zegarka. W ten sposób aplikacja w smartwatchu będzie działać bez telefonu, a karty lojalnościowe do sklepów i bilety do kina znajdą się w zegarku. Karty z zegarka usuwamy przez przytrzymanie karty i potwierdzenie usunięcia.

Szczegóły oraz informację krok po kroku, jak wgrać Mobcards do smartwatcha znajdziemy na stronie Mobimax. Tam też dowiemy się, że obecnie aplikacja jest kompatybilna z modelami Huawei Watch GT 3, 4, Runner, Ultimate, Watch Fit 2 oraz zegarkami Garmin od wersji API 3.0.0.

Podoba mi się, że aplikacja aktualizowana jest na bieżąco (ostatnia 29 stycznia 2024 r.), a z czasem ma objąć również inne modele. Niestety wersja darmowa posiada jednak ograniczenia. Zainstalowałam Mobcard w licencji darmowej w zegarku Huawei Watch GT 3 i widzę, że obsługuje tylko jedną kartę. Dopiero wersja premium daje możliwość korzystania z wszystkich funkcji aplikacji.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy