Aktualizacje smartwatchy Amazfit! Sprawdź, czego dotyczą

Amazfit ogłasza kolejne aktualizacje smartwatchy! Po aktualizacjach grudniowych przyszedł czas na kolejne. Zobacz czego dotyczą zmiany i które modele zostały nimi objęte.

Smartwatch Amazfit GTR 4

System operacyjny smartwatcha Amazfit GTR 4 został zaktualizowany do wersji Zepp OS 3.0. Tym samym odświeżono interfejs, a zegarek zyskał nowe funkcje sportowe i zdrowotne.

 • Amazfit GTR 4 Limited Edition otrzymał Zepp Coach (Amazfit GTR 4 już oferuje Zepp Coach);
 • Amazfit GTR 4 LE i Amazfit GTR obsługują także nowe tryby sportowe m.in. triatlon;
 • Udostępniono szablony treningowe, w tym interwały;
 • Możliwość sprawdzenia zmiany tętna zaraz po zakończeniu treningu, a także swoją wydajność w trakcie treningu, np. biegania;
 • Smartwatch może być sparowany z pasem monitorującym tętno, jak i z miernikiem mocy rowerowej;
 • Tryb „Nie przeszkadzać” (DND) został zsynchronizowany ze smartwatchem
 • Trening oddechowy otrzymał trzy tryby: Relaks, Spanie, Skupienie
 • Udostępniono więcej aplikacji i tarcz

Smartwatch Amazfit Cheetah Pro

Po grudniowej aktualizacji smartwatche Amazfit m.in. Amazfit Balance i Amazfit t-Rex Ultra otrzymały mapy offline z najpopularniejszymi ośrodkami narciarskimi. Producent zapewnia, że teraz znajdziemy je także w modelu Amazfit Cheetah Pro. Co więcej zegarek został wyposażony w nowe tryby sportowe (snowboarding, jazda na nartach, narciarstwo biegowe) oraz alerty informujące w czasie rzeczywistym o wydajności podczas treningów biegowych.

Amazfit Cheetah (R)ound / fot. Dziewczyna Endorfina

Wkrótce aktualizacja obejmie także modele Amazfit Cheetah (R)ound (wideo Amazfit Cheetah R) i Amazfit Cheetah (S)quare. Wspomniany Amazfit T-Rex Ultra otrzymuje dodatkowe plany treningowe z Zepp Coach, nowe tryby sportowe jak Padel i Pickleball oraz alerty informujące w czasie rzeczywistym o wydajności podczas treningów biegowych.

Smartwatch Amazfit Active

Amazfit Active / fot. Dziewczyna Endorfina

To właśnie Amazfit Active (zobacz nowość Amazfita) zastępuje lifestylową linię Amazfit GTR Mini. Jestem w trakcie testów tego modelu i już wkrótce opowiem, jak sprawuje się następca serii z okrągłą tarczą. Po aktualizacji Amazfit Active otrzymał:

 • Zepp Coach
 • Algorytm PeakBeats przedstawia parametr wydajnościowy w czasie rzeczywistym;
 • Możliwość sprawdzenia cardio zaraz po treningu;

Nie obyło się też bez aktualizacji zegarka klasy premium. Amazfit Falcon otrzymał nowe tryby sportowe, dodatkowo podgląd parametru wydajnościowego w trakcie treningu oraz możliwość tworzenia szablonów treningowych, w tym interwałów dla trybu „Bieganie po bieżni”. Czym zaskoczy jeszcze Amazfit? Przekonamy się wkrótce.


Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy