Huawei Watch Fit 2: tarcze, które zrobią furorę!

Huawei Watch Fit 2 wkracza z przytupem na polski rynek! Oferuje nam nie tylko nowe funkcje, większy wyświetlacz i wygląd po upgradzie, ale też kapitalne tarcze i to za darmo!

Tarcza Huawei „HappyDay” / fot. Dziewczyna Endorfina

Nowy smartwatch Huawei posiada duży, dotykowy, prostokątny i jasny wyświetlacz AMOLED, a dzięki temu nowe tarcze Huawei, jak też klasyczne i znane z innych modeli smartwatchy Hauwei wyglądają na nim szalenie nowocześnie i modnie.

Zobaczcie tarcze, które mamy wgrane do zegarka, jest ich kilka, a resztę znajdziemy w aplikacji.

Szykujcie się na długi przegląd, bo zbiór tarcz Hauwei wydaje się nie mieć końca!

Na skróty:

Nowy Huawei Watch Fit 2 tarcze energochłonne

W zestawie tarcz Huawei znajdziemy różne warianty. Analogowe, cyfrowe, klasyczne, kolorowe, z motywami roślinnymi i animacjami. Dla każdego coś wyjątkowego. Jedne są darmowe, inne płatne, a niektóre w promocji. Jeśli szukasz niespotykanej tarczy przejrzyj wszystkie zakładki w aplikacji, albo ustaw własne zdjęcie na tarczy zegarka.

Huawei Watch Fit 2 tarcza energochłonna „Wiele danych” / fot. Dziewczyna Endorfina

Przy wyborze tarczy trzeba jednak pamiętać, że im więcej widżetów na tarczy, tym bateria będzie pracować intensywniej, a co za tym idzie smartwatch rozładuje się szybciej.

Tarcza SuperWatch, którą widzicie poniżej zawitała na ekran Huawei podczas premiery Huawei Watch GT 3 Pro i tak jak na okrągłym ekranie wygląda świetnie, tak samo ciekawie prezentuje się na prostokątnym wyświetlaczu Huawei Watch Fit 2.

Funkcje w podglądzie kafelków dostosujemy do naszych potrzeb, a klikając w poszczególne pola przejdziemy na skróty do konkretnej opcji.

Huawei Watch Fit 2 tarcza „SuperWatch” / fot. Dziewczyna Endorfina

Smartwatch Huawei Watch Fit 2: zdjęcie na tarczy

Zdjęcie na tarczy smartwatcha Huawei Watch Fit 2 ustawimy błyskawicznie. W jaki sposób można to zrobić, pisałam przy okazji wpisu Huawei Watch GT 3 Pro jak zmienić tarcze na wyświetlaczu?

Tarczę ze zdjęciem ustawiamy w aplikacji Huawei Zdrowie. Należy wejść do aplikacji i kliknąć: Urządzenia – Tarcze – Moje – Gallery.

Zdjęcie na tarczy Huawei Watch Fit 2 / fot. Dziewczyna Endorfina

Następnie z albumu zdjęć na telefonie wybrać takie foto, które chcemy, aby znalazło się na wyświetlaczu. Instalacja przebiega szybko i po chwili możemy cieszyć się naszym ulubionym zdjęciem na tarczy zegarka, a wspomnienia z wakacji mieć blisko.

Jest też możliwość wykonania fotki i wgrania jej bezpośrednio na tarczę zegarka.

Huawei Watch GT 3 tarcze dla kobiet!

Huawei Watch Fit 2 tarcza „Pastelowa” / fot. Dziewczyna Endorfina

Subtelne, delikatne, ale też dynamiczne i eksplodujące gamą kolorów! Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubicie stonowane kolory zwróćcie uwagę na tarczę „Pastelową”, która wyświetla tylko podstawowe dane, jak datę, godzinę, stopnie Celsjusza i tętno.

W Huawei Watch Fit 2 pomiar tętna odbywa się cały czas, a kropka w dolnej części tarczy „Pastelowa” pokazuje nam poziom tętna. Im tętno wyższe, tym kropka zbliża się w prawą stronę.

Jedna z podstawowych tarcz Huawei Watch Fit 2 „Woda gazowana” / fot. Dziewczyna Endorfina

Inną fajną tarczą jest reklamowana na pudełku smartwatcha Huawei Watch Fit 2 tarcza „Woda gazowana”. W bąbelkach poza datą i godziną rozpychają się przebyte kroki a w najmniejszej kropli spalone kalorie.

Bąbelki zmieniają swój kolor więc cały czas mamy inny kolor tarczy zegarka. Tarcza pokazuje trzy pola i wystarczy w nie kliknąć, aby zobaczyć szczegóły np. Rejestr aktywności.

Lubisz bąbelki na tarczy? Wypróbuj też darmową tarczę Balloons!

Tarcza „Balloons” Huawei Watch Fit 2 / fot. Dziewczyna Endorfina

Ponadczasowe tarcze klasyczne Huawei Watch Fit 2

Cenisz klasykę i zamiast sportowych butów nosisz szpilki, ale czasem zdarzy ci się wpaść na aerobik?

Nie ma nic prostszego, bo wygląd smartwatcha dostosujesz do swojego trybu życia i czynności, które wykonujesz. Huawei Watch Fit 2 jest smartwatchem sportowym, ale wystarczy trochę kreatywności i przemienisz swojego asystenta ćwiczeń w piękną i elegancką ozdobę.

Darmowa tarcza Huawei „Płatki” / fot. Dziewczyna Endorfina

Spójrzcie na moją ulubioną analogową tarczę – „Sharp”. Dzięki niej i innym analogowym propozycjom, fitnessowy smartwatch przerodzi się w elegancki zegarek! A po oficjalnym spotkaniu, kiedy zrzucisz kieckę i zamiast szpilek założysz strój sportowy zawsze możesz zmienić wygląd zegarka na mniej zobowiązujący sportowy look.

Wybierać możemy z wielu darmowych oraz płatnych tarcz, które instalujemy w aplikacji Huawei Zdrowie. Huawei przyzwyczaił nas do tego, że zegarek nie jest już tylko urządzeniem, ale jest też elementem biżuterii i Huawei Watch Fit 2 świetnie wpisuje się w taką rolę.

Huawei Watch Fit 2 tarcza „Sharp” / fot. Dziewczyna Endorfina

Nie tylko poćwiczymy w nim i razem z nim, wybierając gotowe zestawy treningowe, ale też założymy go do kina, na randkę, do pracy czy na spotkanie. Paski są wymienne więc razem z tarczami mogą być bardzo atrakcyjnym elementem uzupełnienia naszego ubioru.

Huawei Watch Fit 2 to smartwatch dla kobiet, myślę, że spodoba się głównie paniom. Zegarek jest lekki, posiada zgrabny ekran fajnie wyglądający na damskim nadgarstku, do tego ciekawe zestawy ćwiczeń z animacjami. Nie oznacza to jednak, że smartwatch fitnessowy pasuje tylko na fitness! Jak widzieliście wystarczy zmienić tarczę, żeby smartwatch stał się eleganckim zegarkiem, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, więc puść ją wolno i obudź w sobie duszę artysty!


Sprawdź też:

Jak schudnąć z zegarkiem? Kursy fitness w HUAWEI WATCH FIT!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy