Niesamowite tarcze Huawei Watch GT 4 i zdjęcie na tarczy!

Co jak co, ale tarcze Huawei robi niesamowite! Kolorowe, różnorodne, funkcjonalne, klasyczne i retro! Które lubisz najbardziej?

Jak wgrać tarczę do smartwatcha Huawei?

Huawei Watch GT 4 darmowa tarcza / fot. Dziewczyna Endorfina

Wśród ok. 25 tysięcy tarcz jakie oferuje smartwatch Huawei Watch GT 4 znajdują się wzory darmowe oraz płatne. Żeby skorzystać z tarcz bezpłatnych wystarczy, że klikniesz odpowiednią zakładkę w aplikacji Huawei Zdrowie.

  • Otwierasz Huawei Zdrowie
  • Na dole ikonka „Urządzenia
  • Pole „Tarcze zegarka” – „Więcej”
  • Zakładka „Polecane” – „Darmowe

Interesujesz się tym smartwatchem obejrzyj moją recenzję, a poznasz plusy i minusy smartwatcha Huawei Watch GT 4!

Tysiące tarcz, tysiące możliwości

Huawei Watch GT 4 darmowa tarcza / fot. Dziewczyna Endorfina

I teraz czeka nas zabawa. Tarcz jest ogrom i trudno zdecydować się na wybór konkretnej. Te, które zobaczysz w tym artykule, zainstalujesz za free.

Elegancja połączona z minimalizmem

Klasyczne tarcze Huawei wspaniale prezentują się na ekranie Huawei Watch GT 4 Elegant. Stalowa bransoleta, piękny ekran, aż trudno powstrzymać się, żeby niesprawdzić, jak wyglądają analogowe czarne tarcze w otoczeniu ozdobników w kolorze złotym.

Czarne tło ze wskazówkami imituje zegarki klasyczne. Chcesz mieć smartwatch, ale potrzebujesz prostych tarcz do oficjalnych spotkań? W aplikacji Huawei znajdziesz wiele alternatyw. Spójrz, jak wyglądają niektóre z nich.

Multimedialne i kolorowe tarcze Huawei

Domeną smartwatchy jest nagromadzenie danych oraz funkcji. Jeśli chcesz możesz mieć do nich podgląd na tarczy zegarka. Na ekranie zobaczysz nie tylko godzinę oraz datę, ale również m.in. powiadomienie o nieodczytanej wiadomości, prognozę pogody, obecne tętno (pomiar w Huawei Watch GT 4 jest całodobowy), liczbę spalonych kalorii.

Funkcjonalne, ale proste tarcze Huawei

Prosty szablon, na którym znajdziesz wybrane informacje. Wszystko zależy od tego, co chcesz widzieć na ekranie. W ofercie darmowych tarcz Huawei znajdziesz warianty z mnóstwem kafelków, ale  także takie, które zamiast kafelków prezentują podstawowe dane. Bez względu którą opcję wybierzesz, każda informacja na tarczy prowadzi do konkretnej funkcji.

Obrazek na tarczy Huawei

Zamiast mnóstwa danych na wyświetlaczu, możesz ustawić tarczę z obrazkiem w tle. Widoczki ozdobią wyświetlacz, a nasycone kolorami rysunki poprawią humor!

Wow! Własne zdjęcie na tarczy smartwatcha

Personalizowana i unikatowa! Tylko dla Ciebie! Co Ty na to? Zrób zdjęcie, ustaw je na tarczy i ciesz się wzorem dopasowanym do własnej stylizacji. Zobacz jak to zrobić!

Jeśli zdecydujesz się już na jedną z tysięcy tarcz, sprawdź czy nie jest bateriożerna. Przy tarczach zobaczysz oznaczenie dotyczące stopnia zużycia energii:

  1. Niskie – Tarcza zużywa niewiele energii
  2. Średnie – Skraca czas pracy baterii o 15% w porównaniu z tarczami o niskim zużyciu energii

Huawei oferuje piękne tarcze na każdą okazję. Eleganckie wzory uzupełnią stylizację oficjalną, sportowe przydadzą się w czasie treningu, zdjęcia na tarczy zrobią wrażenie, kiedy zegarek wkomponuje się w nasz ubiór, a kolorowe i zwariowane rozjaśnią pochmurny i deszczowy dzień. „Fashion Forward„! Jeśli chcesz ustawić Always On Display i poznać więcej możliwości ekranu smartwatcha zobacz wpis AOD, DND i inne funkcje ekranu Huawei Watch GT 4!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy