Zobacz nieszablonowe i darmowe tarcze do Amazfit GTR mini!

Nie musisz zmieniać paska w smartwatchu, żeby codziennie cieszyć się nową wersją zegarka! Zobacz, w jaki sposób dopasować smartwatch Amazfit GTR mini do własnego stylu!

Zaletą smartwatchy jest ogrom, kolorowych tarcz, które możemy zmieniać w zależności od stroju, stylizacji, pogody czy naszego humoru. Okrągła koperta, tarcza ze stali, a na niej możemy ustawić prawdziwe cudeńka. W smartwatchu Amazfit GTR mini (zobacz pierwsze wrażenia z Amazfit GTR mini) mamy kilka tarcz, ale dużo większy wybór daje nam aplikacja Zepp.

Tarcza Amazfit Solar System 01 / fot. Dziewczyna Endorfina

Smartwatch Amazfit współpracuje z darmową aplikacją Zepp i tarcze dodajemy właśnie przez tę aplikację. Najpierw następuje synchronizacja, a później włączanie tarczy i kiedy już ją wgramy pojawi się ona na ekranie smartwatcha. Wybierając w aplikacji Zepp opcję „Portretowa Tarcza Zegarka” możesz też zrobić własną tarcze Amazfit!

Na skróty:

Jak dodać tarczę w smartwatchu?

  • Otwierasz aplikację Zepp
  • Klikasz zakładkę „Profil” (dół ekranu)
  • Moje urządzenia – Amazfit GTR mini
  • Sklep z tarczami zegarka
  • Wybierasz taką tarczę, którą chcesz 🙂

Wielofunkcyjne tarcze Amazfit GTR mini

Tarcza Solar 01 / fot. Dziewczyna Endorfina

Te tarcze podobają mi się najbardziej, ponieważ łączą klasykę z nowoczesnością. Z jednej strony mamy tradycyjne wskazówki, a z drugiej aktywne widgety, czyli drogę na skróty do funkcji zegarka, np. jeśli klikniemy w tętno przeniesiemy się do wykresu tętna. Z kolei liczba kroków zaprowadzi nas do podsumowania dziennej aktywności, np. ile kalorii spaliliśmy w czasie aktywności fizycznej, a ile podczas spoczynku. Te tarcze wyglądają efektowanie i pasują do każdego stroju – sportowego, casualowego oraz business.

Tarcze z billboardowymi cyframi!

Tarcza Time flies02/ fot. Dziewczyna Endorfina
Tarcza Amazfit Time flies02 / fot. Dziewczyna Endorfina

Duże, wyraźne, stylowe. Jednocześnie modne i klasyczne czarno-białe. To może się podobać. Z tej grupy podoba mi się najbardziej tarcza Time flies02 oraz Reverse clock 01, oczywiście obie są darmowe 🙂

Amazfit GTR mini i soczyste truskawki!

Tarcza Strawberry Dark / fot. Dziewczyna Endorfina

Amazfit GTR mini obsługuje ponad 80 tarcz, a wśród nich są soczyście owocowe tapety na smartwatch i myślę, że im bliżej wiosny, tym będą zyskiwać na popularności. Tarcze są bardzo ładne z tradycyjnymi wskazówkami, ale jedyne co może zniechęcać to brak oznaczenia cyfr na tarczy, a nie każdy lubi takiego typu rozwiązania.

Niestandardowe tarcze do smartwatcha Amazfit

Tarcza Amazfit Quiet years good autumn / fot. Dziewczyna Endorfina

W aplikacji mamy tarcze z planetami, np. The earth, Mars, z pupilami jak Catch fish (czarny kot czyhając na rybkę), a także z widokiem różnych pór roku np. Quiet years good autumn. Warto zajrzeć do grupy Online Watchfaces, ponieważ jest ona źródłem ponad 20 kolorowych i bardzo różnych tarcz.

Tarcza Amazfit The earth / fot. Dziewczyna Endorfina

Najciekawsze wśród nich to Meteor lake – coś dla miłośników gór, Oasis, i np. Plant growth. Ta ostatnia jest o tyle ciekawa, że wianek z kwiatków na tarczy zwiększa swoją długość wraz z wykonywaniem dziennej liczby kroków.

Firma przygotowała tak wiele różnorodnych tarcz, że trudno się zdecydować, ponieważ grupy są różne, a wybór szeroki: styl kolorowy, monochromatyczny, klasyczny i nowoczesny więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak ta skarbnica tarcz to za mało, dodaj własną!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy