Strona głównaWEARABLESZobacz nieszablonowe i darmowe tarcze do Amazfit GTR mini!

Zobacz nieszablonowe i darmowe tarcze do Amazfit GTR mini!

Nie musisz zmieniać paska w smartwatchu, żeby codziennie cieszyć się nową wersją zegarka! Zobacz, w jaki sposób dopasować smartwatch Amazfit GTR mini do własnego stylu!

Zaletą smartwatchy jest ogrom, kolorowych tarcz, które możemy zmieniać w zależności od stroju, stylizacji, pogody czy naszego humoru. Okrągła koperta, tarcza ze stali, a na niej możemy ustawić prawdziwe cudeńka. W smartwatchu Amazfit GTR mini (zobacz pierwsze wrażenia z Amazfit GTR mini) mamy kilka tarcz, ale dużo większy wybór daje nam aplikacja Zepp.

Tarcza Amazfit Solar System 01 / fot. Dziewczyna Endorfina

Smartwatch Amazfit współpracuje z darmową aplikacją Zepp i tarcze dodajemy właśnie przez tę aplikację. Najpierw następuje synchronizacja, a później włączanie tarczy i kiedy już ją wgramy pojawi się ona na ekranie smartwatcha. Wybierając w aplikacji Zepp opcję „Portretowa Tarcza Zegarka” możesz też zrobić własną tarcze Amazfit!

Jak dodać tarczę w smartwatchu?

  • Otwierasz aplikację Zepp
  • Klikasz zakładkę „Profil” (dół ekranu)
  • Moje urządzenia – Amazfit GTR mini
  • Sklep z tarczami zegarka
  • Wybierasz taką tarczę, którą chcesz 🙂

Wielofunkcyjne tarcze Amazfit GTR mini

Tarcza Solar 01 / fot. Dziewczyna Endorfina

Te tarcze podobają mi się najbardziej, ponieważ łączą klasykę z nowoczesnością. Z jednej strony mamy tradycyjne wskazówki, a z drugiej aktywne widgety, czyli drogę na skróty do funkcji zegarka, np. jeśli klikniemy w tętno przeniesiemy się do wykresu tętna. Z kolei liczba kroków zaprowadzi nas do podsumowania dziennej aktywności, np. ile kalorii spaliliśmy w czasie aktywności fizycznej, a ile podczas spoczynku. Te tarcze wyglądają efektowanie i pasują do każdego stroju – sportowego, casualowego oraz business.

Tarcze z billboardowymi cyframi!

Tarcza Time flies02/ fot. Dziewczyna Endorfina
Tarcza Amazfit Time flies02 / fot. Dziewczyna Endorfina

Duże, wyraźne, stylowe. Jednocześnie modne i klasyczne czarno-białe. To może się podobać. Z tej grupy podoba mi się najbardziej tarcza Time flies02 oraz Reverse clock 01, oczywiście obie są darmowe 🙂

Amazfit GTR mini i soczyste truskawki!

Tarcza Strawberry Dark / fot. Dziewczyna Endorfina

Amazfit GTR mini obsługuje ponad 80 tarcz, a wśród nich są soczyście owocowe tapety na smartwatch i myślę, że im bliżej wiosny, tym będą zyskiwać na popularności. Tarcze są bardzo ładne z tradycyjnymi wskazówkami, ale jedyne co może zniechęcać to brak oznaczenia cyfr na tarczy, a nie każdy lubi takiego typu rozwiązania.

Niestandardowe tarcze do smartwatcha Amazfit

Tarcza Amazfit Quiet years good autumn / fot. Dziewczyna Endorfina

W aplikacji mamy tarcze z planetami, np. The earth, Mars, z pupilami jak Catch fish (czarny kot czyhając na rybkę), a także z widokiem różnych pór roku np. Quiet years good autumn. Warto zajrzeć do grupy Online Watchfaces, ponieważ jest ona źródłem ponad 20 kolorowych i bardzo różnych tarcz.

Tarcza Amazfit The earth / fot. Dziewczyna Endorfina

Najciekawsze wśród nich to Meteor lake – coś dla miłośników gór, Oasis, i np. Plant growth. Ta ostatnia jest o tyle ciekawa, że wianek z kwiatków na tarczy zwiększa swoją długość wraz z wykonywaniem dziennej liczby kroków.

Firma przygotowała tak wiele różnorodnych tarcz, że trudno się zdecydować, ponieważ grupy są różne, a wybór szeroki: styl kolorowy, monochromatyczny, klasyczny i nowoczesny więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak ta skarbnica tarcz to za mało, dodaj własną!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ RÓWNIEŻ