Wow! Nowość w takiej cenie? Zobacz czym kusi Amazfit Bip 5!

Go Bigger, Go Smarter pod takim hasłem firma Amazfit wprowadza na rynek nowy model z budżetowej linii BIP. Dopiero co było głośno o smartwatchu dla biegaczy Amazfit Cheetah (zobacz mój test Amazfit Cheetah), a już marka ogłosiła premierę Amazfit BIP 5. Spójrz czym chce nas skusić.

Amazfit BIP 5 / materiały Amazfit

Zegarek Amazfit BIP 5 posiada największy z urządzeń Amazfit wyświetlacz (zobacz Amazfit Bip 5), jako pierwszy z BIP pracuje z oprogramowaniem Zepp OS i potrafi działać do 10 dni na jednym ładowaniu. Obsługuje 4 systemy pozycjonowania satelitarnego, tryby sportowe, inteligentne funkcje użytkowe i zdrowotne. Waży 26 gramów bez paska i kosztuje 399 zł. A to jest dopiero przekąska przed daniem głównym

Amazfit BIP 5 co nowego?

Amazfit BIP 5 / materiały Amazfit

Urządzenie wyposażono w dotykowy, szklany wyświetlacz 1.91″ LCD (260 PPI), który ozdobimy szerokim wyborem tarcz (zobacz na nagraniu jak wygląda). Do tego skorzystamy z połączeń głosowych, ponieważ na pokładzie Amazfit BIP 5 jest mikrofon i głośnik. Nie powiem Wam jeszcze jaka jest jakość rozmów, ale jeśli będę miała w rękach nowość Amazfita oczywiście dam znać.

Amazfit BIP 5 współpracuje z Zepp OS 2.0, a więc do dyspozycji mamy dodatkowe aplikacje, w tym gry i ponad 70 tarcz, w tym Portrait Watch Face.

Funkcje w Amazfit BIP 5

Amazfit BIP 5 obsługuje inteligentne funkcje codziennego użytku, 24-godzinne monitorowanie poziomu tlenu we krwi, tętna i stresu i ponad 120 trybów sportowych, a więc dwa razy więcej niż poprzednik. Z innych sportowych funkcji mamy rozpoznawanie siedmiu trybów sportowych oraz algorytm PeakBeats, dzięki któremu uzyskamy informację m.in. o VO2 max. Amazfit BIP 5 współpracuje m.in. z adidas Running, Komoot, Google Fit oraz Strava.

Amazfit BIP 5 dostępny jest w sklepach Amazfit, na Amazon oraz AliExpress w cenie 399 zł, ale producent zastrzega, że ceny u partnerów mogą się różnić.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy