Okulary do muzyki i rozmów? Huawei Eyewear 2 debiutują!

Huawei Eyewear 2 to druga odsłona inteligentnych okularów firmy Huawei. Zobacz, jak działają inteligentne okulary, czym są, a także ile kosztują.

Urządzenia wearables stały się elementem ubioru (zerknij do kategorii audio). Producenci oferują rozmaite designy, modną kolorystykę, bawią się kształtem, rozmiarem, a także funkcjami. Inteligentne okulary Huawei Eyewear 2 proponują lepszą jakość dźwięku niż poprzednik, wyższą maksymalną głośność (podwójny dynamiczny przetwornik kierunkowy oraz architekturę akustyczną z dwoma cewkami i czterema magnesami) i czystsze połączenia.

Huawei Eyewear 2 mogą pochwalić się funkcją rozmów HD i baterią, pozwalającą do 11 godzin słuchania muzyki. Co więcej, Huawei Eyewear 2 uzyskały stopień wodo- i pyłoszczelności IP 54. Różnice widać też w wykonaniu. W modelu Huawei Eyewear 2 zauszniki skrócono o 3 mm i zwężono o 20%, a ich końcówki wyszczuplono o 28%. Poprawiono również noski i zawiasy. Konstrukcja okularów jest otwarta, a więc nie wygłuszają one dźwięków z otoczenia, choć producent zapewnia, że jakość prowadzonych rozmów jest bardzo wysoka. Architektura słuchawek chroni mikrofony przed wiatrem więc nawet wietrzna pogoda nie zakłóci rozmów.

Huawei Eyewear 2 dostosowują głośność do otoczenia, a więc jeśli jest cicho, a chcemy porozmawiać słuchawki obniżą głośność zapewniając dyskrecję rozmowy. Jak działają inteligentne okulary? Eyewear 2 wyposażone zostały w sterowanie dotykowe, a więc możemy używać ich bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

Smart okulary Huawei Eyewear 2 czas pracy

  • czas słuchania wynosi do 11 godzin
  • w przypadku rozmów do 9 godzin
  • do 4 dni czuwania, gdy są noszone bez używania funkcji audio
  • przynajmniej miesiąc, gdy są przechowywane w etui
  • 10-minutowe ładowanie zapewni do 3 godzin odtwarzania muzyki
  • do pełna naładuje się je w zaledwie 50 minut
  • stan naładowania sprawdzimy na wskaźniku umieszczonym na zauszniku

Huawei Eyewear 2 gdzie kupić i za ile?

Smart okulary HUAWEI Eyewear 2 dostępne są w dwóch wariantach oprawek: Browline i Semi-Frame. Produkt sprzedawany jest ze szkłami bez korekcji, ale producent informuje, że można w nich zastosować szkła korygujące. HUAWEI Eyewear 2 współpracują z systemami Android, iOS oraz Windows, a ich cena na stronie producenta wynosi 1299 zł.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy