Ewolucja która imponuje: Fresh 'n Rebel pokazuje kolorowe nowości w Rotterdamie!

Nowe bezprzewodowe słuchawki, głośnik i niezwykłe kolory! Colour Your Music launch event w Rotterdamie przyniósł masę niespodzianek od Fresh 'n Rebel!

F’nR to kolorowa marka audio, którą wyróżnia dopieszczenie szczegółów, detale zwracające uwagę, struktura i jakość materiałów, ciekawe konstrukcje oraz charakterystyczny wygląd produktów. F’nR to już nie tylko urządzenia audio, które korzystają z najnowszych technologii, lecz gadżety podążające za trendami mody. Swoimi kolorowymi produktami wykonanymi w eleganckiej formie wypełniły niszę między urządzeniami audio w kolorze czarnym i białym.

Kolor Smokey Pink w jesiennej stylizacji / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Fresh 'n Rebel stawia na szeroką gamę kolorystyczną. Mieliśmy już słuchawki m.in. turkusowe, granatowe, bordowe, a nawet różowe. Zawsze z pięknym satynowym wykończeniem i zachowaną elegancją. „Fresze” są piękne i możecie przekonać się o tym spoglądając na poprzednie moje wpisy opatrzone bogatą galerią zdjęć. Jeśli jesteście zainteresowani spójrzcie choćby na moją recenzję słuchawek Cult.

Ruben Nicolai i Pim Schoonenberg / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Pokoloruj muzykę

W czwartek 14 października 2021 roku holenderska firma zaprosiła nas do Club Annabel w Rotterdamie, aby uczestniczyć w wyjątkowym launch meetingu „Colour Your Music”. Show poprowadził holenderski komik Ruben Nicolai, ale obok niego na scenie pojawiły się inne gwiazdy, np. stylistka mody Nga Ho.

Wisienką na torcie była atrakcyjny dla oka, a dla niektórych pewnie też dla ucha forma show. Nowa kolekcja kolorowych słuchawek została połączona z wyjątkowym jesiennym pokazem mody, który urozmaicił występ gwiazdy Eurowizji Daviny Michelle.

Występ Daviny Michelle / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

Projektanci oraz producenci zrobili wiele, aby przyciągnąć i zatrzymać wzrok widza na dłużej. Główną atrakcją programu była premiera produktów F’nR oraz pokaz nowej gamy kolorystycznej marki: pastele, kolory inspirowane naturą, odcienie błękitu, barwy ziemi, gorące i zimne. Paleta barw odświeżona i nowa, ale wytoczona wcześniej ścieżka nowoczesności, unikalnych kształtów i charakterystycznej konstrukcji pozostała.

Nowoczesne kolory sprzętu audio

Holenderscy architekci audio poszli o krok dalej i uczynili z nowej kolekcji produktów elementy ubrania, które mogą ozdobić nie tylko naszą głowę, ale też dopełnić stylizację oraz wnętrze mieszkania. Zobaczyliśmy dodatki audio do garderoby w wyrafinowanej, pięknej pastelowej odsłonie. Na palecie znalazło się aż 12 niespotykanych dotąd barw:

  1. Dreamy Lilac
Słuchawki Clam ANC / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

2. Dusky Blue

Słuchawki Twins 1 / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

3. Smokey Pink

Słuchawki Twins 1 / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

4. Ice Grey

Słuchawki Twins 1 Tip / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

5. Steel Blue

Słuchawki Clam Elite / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

6. Dried Green

Głośnik Soul / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

7. Silky Sand

Słuchawki Clam Elite / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

8. Safari Red

Słuchawki Twins 3 Tip / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

9. Deep Mauve

Słuchawki Clam ANC / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

10. Brave Bronze

Głośnik Soul / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

11. Dive Blue

Słuchawki Clam ANC / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

12. Storm Grey

Słuchawki Twins 3 / Materiały prasowe Fresh 'n Rebel

 Colour Your Music launch event

Podczas show odbyła się prezentacja słuchawek Twins 3 i popularnych Clam Elite oraz głośnika Soul. Pokaz ten połączony został z wybiegiem mody inspirowanym kolorami marki. Słuchawki dokanałowe Twins 1 oraz głośnik Soul trafią do sprzedaży w listopadzie, natomiast słuchawki Twins 3 na początku grudnia.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli korzystać z chata na żywo, wziąć udział w interaktywnej zabawie, głosować na kolor, który najbardziej przypadł im do gustu (wygrał Dreamy Lilac), a także odpowiedzieć na konkursowe pytanie dotyczące liczby kolorów marki (prawidłowa odpowiedź 12). A Was, który kolor najbardziej ucieszył?

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy