Opaska sportowa Huawei Band 8 wkracza na polski rynek!

Huawei wypuszcza na rynek nową odsłonę opaski inteligentnej dla osób aktywnych. Tym razem chce uwieść odbiorców smukłym wykonaniem, baterią i nowymi funkcjami. Czy to wystarczy?

Na skróty:

Opaska inteligentna Huawei Band 8 nowy design

Nowa osłona opaski fitness od Huawei jest już w Polsce! Smartband tym razem wyposażony został w AMOLED FullView 1,47” o rozdzielczości 368×194. Ekran otoczony jest ramką i chroniony przez zaokrąglone szkło. Opaska inteligentna Huawei Band 8 jest wodoszczelna na poziomie 5 ATM.

Ósemka jest lżejsza i smuklejsza od swojego poprzednia. Jej grubość wynosi 8.99 mm i waży 14 g. (bez paska). To wszystko czyni ją najlżejszą opaską w portfolio Huawei!  

Supermoc w niewielkim rozmiarze

Huawei Band 8 kusi nie tylko smukłą sylwetką, ale też baterią. Przy standardowym trybie użytkowania opaska fitness na jednym ładowaniu podobno wytrzymuje aż do 14 dni. Intensywna praca skraca ten czas do 9 dni. Producent twierdzi, że nowego smartbanda do pełna naładujemy w 45 minut.

Opaska sportowa Huawei Band 8: nowe funkcje

Huawei Band 8 poprzez rozpoznanie 5 najbardziej typowych problemów (bezsenność, wybudzanie się, niewystarczający czas snu, nieregularność w zasypianiu oraz słabą jakość snu) ma też zadbać o nasz lepszy sen.

Opaska obsługuje algorytm TruSleep 3.0 i analizuje nawyki użytkownika, np. stres w ciągu dnia, aktywność sportową o zbyt późnych porach  lub drzemki. Wszystko to po to, aby odnaleźć i wyeliminować przyczyny gorszego snu.

Z kolei funkcja TruSeen 5.0 odpowiada za dokładne monitorowanie tętna, saturacji, stresu i cyklu menstruacyjnego. Huawei Band  8 opiera się dodatkowo na algorytmie TruSport, który monitoruje 100 trybów sportowych i pomaga ocenić, w których dziedzinach osiągamy świetne rezultaty, a które wyniki wymagają poprawy.

Nowością w smartbandzie Huawei jest Assistant-TODAY, czyli funkcja dzięki której po przesunięciu palcem w prawo m.in. sprawdzimy pogodę, przejdziemy do odtwarzacza muzyki i włączymy stoper.

Huawei Band 8 tarcze, AOD  i zdjęcia na ekranie

Tak jak w poprzednich modelach, tarczę ustawiamy w aplikacji Huawei Zdrowie. Możemy wybierać spośród ponad 10 tysięcy tarcz, a jakby tego było mało skorzystać z możliwości wgrania naszego zdjęcia (zobacz jak ustawić zdjęcie na tarczy w Huawei).

Huawei Band 8 dostępny jest w sprzedaży od 22 czerwca 2023 r. w trzech wersjach kolorystycznych:

  • czerń
  • pastelowy róż
  • zieleń.

Cena opaski w sklepie producenta wynosi obecnie 249 zł. 

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy