Amazfit Cheetah: nowe zegarki dla biegaczy z AI i ta cena!

Ścieżki, chodniki, boiska zapełniły się biegaczami i specjalnie dla nich pojawiły się nowe modele zegarków w rozsądnej cenie. Amazfit wprowadza na rynek swój pierwszy zegarek dla biegaczy i tym samym staje do walki z Garminem, Polarem i Huawei o serca osób, które kochają biegać. Seria dedykowana jest biegaczom na każdym stopniu zaawansowania, zarówno profesjonalistom, jak też amatorom.

Kilka tygodni temu pojawił się na rynku nowy model outdoorowego zegarka Amazfit T-Rex 2 Ocean Blue, a teraz marka zaskakuje nowym zegarkiem dla biegaczy, który ceną bije konkurencję! To lato będzie gorące.

Amazfit Cheetah (Round) / mat. prasowe Amazfit

Seria Amazfit Cheetah wspomagana jest przez Sztuczną Inteligencję, oferuje spersonalizowane plany treningowe, wykorzystuje najnowszą technologię GPS i obsługuje sześć systemów satelitarnych, a do tego posiada baterię, która nie potrzebuje ładowania nawet do 14 dni. To musi się podobać.

Nowa seria wyróżnia się lekką konstrukcją i wygodą, chociaż na brak komfortu nie można było też narzekać w przypadku używania lifestylowego smartwatcha Amazfit GTR mini (zobacz test smartwatcha dla kobiet).

Na skróty:

Inteligentne bieganie i pozycjonowanie GPS

mat. prasowe Amazfit

Seria zegarków Amazfit Cheetah wyposażona została w technologię MaxTrack, dzięki której pozycjonowanie jest dokładniejsze. Zastosowane rozwiązanie wykorzystuje dwuzakresową antenę GPS z kołową polaryzacją.

Producent informuje, że poziom dokładności geolokalizatora w Amazfit Cheetah wynosi aż 99,5 proc! Nowość Amazfita obsługuje sześć systemów satelitarnych, a biegacze mogą zaimportować plik z trasą z aplikacji Zepp. Mapa wyświetla się na ekranie zegarka w trybie off-line (zobacz różnice między wersjami Cheetah i Cheetah Pro).

Szybki jak gepard z Amazfit Cheetah

Amazfit Cheetah (Round) / mat. prasowe Amazfit

Nowy projekt Amazfita daje biegaczom narzędzie, które wydaje się być solidnym wsparciem w poprawie wyników biegowych, ale także uatrakcyjni naukę biegania od podstaw.

Co znajdziemy na pokładzie Cheetah? Rowiązanie Zepp Coach, które pełni rolę trenera wspomaganego przez Sztuczną Inteligencję. Założenie jest proste. Zepp Coach ma spersonalizować założenia treningowe dla konkretnego biegacza i co tydzień dostosowywać trening do wyników, kondycji i poziomu zmęczenia biegacza.

Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce. Cheetah jest pionierskim projektem Amazfita zaprojektowanym z myślą o biegaczach, wcześniejsze modele w portfolio marki były uniwersalne, fitnessowe albo outdoorowe (zobacz test Amazfit T-Rex 2)

Amazfit Cheetah wykonanie smartwatcha dla biegaczy

Amazfit Cheetah Pro / mat. prasowe Amazfit

Nowa seria zegarków Amazfita jest lekka, wytrzymała i wygodna oraz podobno prosta w użytkowaniu nawet w czasie intensywnego biegania. Nie ma co kryć, Amazfit wchodzi do gry z Polarem, Garminem i Huawei o serca biegaczy.

Amazfit Cheetah wyposażony został w polimerową ramkę wzmocnioną włóknem i przycisk z koronką do wyszukiwania i zatwierdzania funkcji. Amazfit Cheetah Pro posiada też pierścień ze stopu tytanu, który dodatkowo zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Zapowiada się też ekran o jasności 1000 nitów, który powinien pozostawać czytelny nawet w słońcu. Na koniec wspomnę, że czeka nas jeszcze Amazfit Cheetah (Square) dla osób lubiących kwadratowe koperty zegarków.

Amazfit Cheetah Pro / mat. prasowe Amazfit

Amazfit Cheetah na pewno spodoba się biegaczom, którzy chcą mieć zegarek do biegania, łączący w sobie modny wygląd oraz funkcje: zarówno sportowe jak też inteligentne. Debiut zapowiada się bardzo ciekawie, a pogoda sprzyja aktywności fizycznej.

Cena Amazfit Cheetah Pro w Polsce ma wynosić 1349 zł., natomiast Amazfit Cheetah (Round) 1049 zł.


Jeśli interesuje Cię Amazfit Cheetah koniecznie zajrzyj do moich innych materiałów:

  1. Amazfit Cheetah: unboxing i parowanie zegarka dla biegaczy! – TUTAJ
  2. Czym różni się zegarek Amazfit Cheetah Pro od Cheetah Round? – TUTAJ
  3. Treningi biegowe Zepp Coach: o co tu biega? – TUTAJ
  4. Jak wgrać mapę do smartwatcha Amazfit Cheetah? – TUTAJ
  5. Wszystko o tarczach Amazfit Cheetah! – TUTAJ
  6. Amazfit Cheetah po tygodniu zabawy! Pierwsze wrażenia – TUTAJ
  7. Wiem, o nim wszystko! A Ty? Amazfit Cheetah test – TUTAJ
Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy