Amazfit Cheetah: unboxing i parowanie zegarka dla biegaczy!

Z tekstu dowiesz się, jak uruchomić zegarek, podłączyć go do telefonu, co zawiera zestaw, a także zobaczysz Amazfit Cheetah z bliska, a nie z materiałów reklamowych!

Nie jest to pełna recenzja zegarka Cheetah, a jedynie unboxing. Na pierwsze wrażenia i treningi zaczekajcie, aż przetestuję nowe cudeńko Amazfita.

Amazfit Cheetah zawartość zestawu / fot. Dziewczyna Endorfina

Powiem Wam w sekrecie, że jak tylko odebrałam paczuchę od razu się zabrałam się do testowania. Nowy zegarek jest świetną okazją, żeby ruszyć tyłek. Mam nadzieję, że Cheetah i jego funkcje, choćby przez czas testu zmotywują mnie do biegania, zawsze coś 🙂

Na skróty:

Amazfit Cheetah co zawiera zestaw?

W nagraniu zobaczysz zestaw, uruchomienie i przyspieszone parowanie:

W pudełku znajdziesz:

 • dokumentację
 • kabel ładujący
 • zegarek Amazfit Cheetah

Jak sparować zegarek Amazfit Cheetah?

Żeby korzystać z zegarka Amazfit Cheetah, trzeba np. ze sklepu Google Play pobrać i zainstalować darmową aplikację Zepp.

Jeśli Cheetah jest Twoim pierwszym smartwatchem musisz wiedzieć, że zegarki inteligentne po prostu tak mają i posiadają wsparcie dedykowanych aplikacji producenta. Tak jak serwis Polar Flow obsługuje zegarki Polara, Huawei Zdrowie smartwatche Huawei, tak w przypadku smartwatchy Amazfita jest Zepp.

Amazfit Cheetah posiada dwa przyciski i tu moje radosne zaskoczenie z powodu tego, że górny przycisk pełni funkcję koronki! Można kręcić i działa!

Żeby uruchomić zegarek Cheetah wciśnij górny przycisk. Po chwili wyświetlą się kolorowe napisy Amazfit i Zepp, a następnie zobaczysz listę z wyborem języka. Klikasz i przechodzisz do parowania.

Uruchamiasz w telefonie aplikację Zepp. Po włączeniu, na dole ekranu zobaczysz trzy zakładki:

 • start
 • zdrowie
 • profil

Wybierasz zakładkę „Profil” i przy „Moich urządzeniach” klikasz  „Dodaj”, a następnie „Zegarek”. Nastąpi parowanie zegarka z telefonem. Od tej pory zegarek sam poprowadzi Cię po instalacji. W międzyczasie wypij sobie kawkę w dobrym towarzystwie, ponieważ ta czynność zajmuje kilka minut. Na bieżąco zegarek informuje o postępach instalacji.

Ładowanie Amazfit Cheetah

Amazfit Cheetah / fot. Dziewczyna Endorfina

Na zakończenie smartwatch uruchomi się ponownie. Zerknij jeszcze na poziom naładowania baterii Cheetah. Może okazać się, że potrzebujesz podłączyć zegarek do ładowarki.

W standardowym trybie użytkowania, jedno ładowanie zegarka wystarcza na 14 dni, intensywne korzystanie skraca ten czas do 7 dni. Więcej szczegółów na temat funkcji zegarka oraz tego, jak sprawdza się Cheetah na co dzień opowiem w recenzji po testach, a jeśli interesują Was dane techniczne Cheetah R i Cheetah Pro zerknijcie do wpisu, w którym opisałam różnice między nimi.


Jeśli interesuje Cię Amazfit Cheetah koniecznie zajrzyj do moich innych materiałów:

 1. Czym różni się zegarek Amazfit Cheetah Pro od Cheetah Round? – TUTAJ
 2. Treningi biegowe Zepp Coach: o co tu biega? – TUTAJ
 3. Jak wgrać mapę do smartwatcha Amazfit Cheetah? – TUTAJ
 4. Wszystko o tarczach Amazfit Cheetah! – TUTAJ
 5. Amazfit Cheetah po tygodniu zabawy! Pierwsze wrażenia – TUTAJ
 6. Amazfit Cheetah: nowe zegarki dla biegaczy z AI i ta cena! – TUTAJ
 7. Wiem, o nim wszystko! A Ty? Amazfit Cheetah test – TUTAJ
Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy