Naprawdę to zrobili! Amazfit rozpoczął współpracę z legendą sportu!

Tym razem dla odmiany trochę informacji prasowych i nowinek zza kulis. 10 lipca 2023 r. firma Amazfit w Stanach Zjednoczonych ogłosiła, że nawiązała współpracę z legendą sportu z pierwszych stron gazet – ultramaratończykiem Deanem Karnazesem!

Dean Karnazes to ten gość, który latem w 2004 r. wygrał ultramaraton Badwater w Dolinie Śmierci, uchodzący za najtrudniejszy bieg na świecie i przebiegł 50 maratonów we wszystkich 50 stanach USA w ciągu 50 kolejnych dni! Lista osiągnięć Deana Karnazesa jest bardzo długa (zobacz kim jest Dean Karnazes).

Amazfit Cheetah Round / fot. Dziewczyna Endorfina

O swoim doświadczeniu sportowym opowiada w publikacjach np. „Ultramaratończyk. Poza granicami wytrzymałości”. Magazyn TIME uznał go za jednego ze „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie”, a teraz Dean Karnazes stał się Ambasadorem nowej serii zegarków dla biegaczy Amazfit Cheetah Pro i poprowadzi Team Amazfit podczas zbliżającego się maratonu w San Francisco w dniach 21-23 lipca 2023 r.

Wszystko wygląda na to, że wprowadzenie zegarka sportowego Amazfit Cheetah (zobacz test nowej serii zegarków dla biegaczy) jest początkiem czegoś nowego i większego. Czy tą współpracą Amazfit pokazuje, że chce walczyć o serca biegaczy? Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy