Huawei Band 8 najładniejsze tarcze na lato

Band 8 jest nową kontynuacją popularnej serii opasek fitness Huawei (zobacz test Huawei Band 6). Lekki, zgrabny i dyskretny band występuje w trzech kolorach: różowym, zielonym i czarnym.

Paski do smartbandów są wymienne, a jeśli dodamy do tego zmianę tarczy, będziemy cieszyć się całkowicie odświeżonym lookiem opaski sportowej. Możliwości jest ogrom, ponieważ firma Huawei oferuje tysiące tarcz do wyboru.

Tarcze do Huawei kosztują od kilku do kilkunastu złotych, ale w zakładce darmowe znajdziemy propozycje bezpłatnych tarcz i to właśnie z nich wybrałam kilka, które moim zdaniem idealnie sprawdzą się w wakacyjnych szaleństwach.

Na skróty:

Huawei Band 8 Tarcza Szron / fot. Dziewczyna Endorfina

Jak zainstalować nowe tarcze?

Wchodzimy do aplikacji Hauwei Zdrowie i tutaj przeglądamy galerię tarcz. Jeśli któraś wpadnie nam w oko klikamy i instalujemy. Po instalacji tarcza od razu pojawi się na wyświetlaczu smartbanda.

Jeśli chcemy wrócić do poprzedniej tarczy zmieniamy ją przytrzymując palec na wyświetlaczu, następnie przerzucamy karty w prawą lub lewą stronę i klikamy w wybraną.

Wearables elementem biżuteryjnym

Tarcza Phoenix / fot. Dziewczyna Endorfina

Jeśli nie lubimy zbyt wielu informacji na tarczy, a prostota przełamana kolorowym motywem to coś na co mamy ochotę warto zwrócić uwagę na Phoenix.

Grafika w kolorach turkusu, różu i złota na czarnym tle prezentuje się szczególnie dobrze w opasce na pasku czarnym lub różowym i jest designerskim uzupełnieniem naszej stylizacji np. dodatkiem do fioletowej sukienki.

Tarcza na wakacyjne upały

Tarcza Crushed Ice / fot. Dziewczyna Endorfina

Zupełnie innym rodzajem jest tarcza Crushed Ice na upalne dni. Po tapnięciu w tę tarczę zmienia się obrazek. Na tarczy poza godziną i datą wyświetla się temperatura powietrza oraz chmurka symbolizująca powiadomienia.

Tarcza Huawei Band 8 dla aktywnych

Tarcza Natural Tribe / fot. Dziewczyna Endorfina

Miłośnikom wycieczek, wyjazdów i aktywnego wypoczynku może spodobać się tarcza Natural Tribe. Tarcza podzielona jest na dwa widoki. W części pierwsze widzimy krajobraz górski z zachodzącym słońcem, na dole pływającą żaglówkę. Widoki oddzielone są granatowa belką, na której widzimy godzinę, datę, liczbę spalonych kalorii i pokonanych kroków oraz wynik tętna.

Tarcza Fun Cycling/ fot. Dziewczyna Endorfina

Drugą tarczą, na której co prawda dzieje się mniej jest Fun cycling – dla zakręconych rowerowo. Tarcza w modnych kolorach czerni i fioletu z elementami bieli i pomarańczy. Tarcza ta może eksploatować baterię z uwagi na kręcące się koła roweru.

Na koniec propozycje, dla osób które uwielbiają tarcze naszpikowane wiadomościami: Power Cards, KNA_BlueView – w tle krajobraz i bardzo kolorowa tarcza ZR B6 Free WM, w której niektóre kafelki są aktywne i przenoszą do konkretnej funkcji np. pomiaru tętna.

Tarcza KNA_BlueView / fot. Dziewczyna Endorfina

I dla odmiany tarcza, dzięki której opaska fitness będzie wyglądała bardziej analogowo i klasycznie – Golds oraz tarcza Styl stonowana, w kolorach nude.

Jeśli żadna z tarcz Huawei nie podoba się nam, możemy ustawić na wyświetlaczu Band 8 ulubione zdjęcie z wakacji. Zobacz jak wgrać zdjęcie na tarczę smartwatcha i cieszyć się wakacyjnymi wspomnieniami cały rok!

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy