Odliczanie do premiery, nowy smartwatch Huawei i powrót!

Już 14 września zadebiutuje nowy smartwatch Huawei z serii GT i przyznam, że zaczęło mi brakować kontynuatora flagowej linii smartwatchy Huawei. Marka Huawei poszła w kierunku luksusowych modeli jak np. Huawei Watch Ultimatum i trochę zapomniała o miłośnikach klasyki w niższej cenie, a teraz wraca z nowym smartwatchem dobrze znanej serii.

Huawei Watch GT 3 Pro będzie miał następcę?

Huawei Watch GT 3 Pro i Huawei Watch GT 3 / fot. Dziewczyna Endorfina

Miałam przyjemność testować Huawei Watch GT 3 Pro (zobacz test Huawei Watch GT 3 Pro) czyli jak do tej pory ostatni model z linii GT. Był to pierwszy smartwatch Huawei z pomiarem EKG, a na białej ceramicznej bransolecie wygląda nieziemsko. W dniu polskiej premiery smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro Elegant w sklepie producenta kosztował 2399 zł i taki sam jest koszt tej wersji dzisiaj.

Do tej pory dużym zainteresowaniem cieszy się model Huawei Watch GT 3 i wcale mnie to nie dziwi, bo może się podobać. Na mojej stronie jak też kanale YT możecie skorzystać z wielu materiałów dotyczących tego modelu, m.in. opowiedziałam o różnicach miedzy Huawei Watch GT 3 i Huawei Watch GT 2 Pro.

Tym bardziej po modelach dla użytkowników z grubym portfelem powrót do serii Huawei Watch GT może być strzałem w dziesiątkę.

Premiera smartwatcha Huawei, konkurs i możliwość wygrania smartfona

Przyznam o razu, że marka Huawei nie jest moją ulubioną marką telefonów. Należę do grona miłośników usług Google więc ban na Google w urządzeniach Huawei jest dotkliwy. Warto mieć jednak na uwadze, że część funkcji smartwatchy Huawei dostępna jest tylko dla posiadaczy telefonów tej marki.

Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei Watch GT 3, Huawei Watch GT 3 Pro, a jaki będzie kolejny przekonamy się 14 września 2023 r./ fot. Dziewczyna Endorfina

Po co wspominam o telefonie, jeśli mowa o premierze zegarka? Ponieważ z okazji premiery nowego smartwatcha z linii GT Huawei ogłasza konkurs, w którym można wygrać smartfon Huawei P60 Pro. Nie wiem dlaczego nagrodą jest telefon, a nie konkretna zniżka na smartwatch, ale konkurs jest i powiem Wam o jego zasadach, bo o nagrodzie już wspomniałam.

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

  • wejść na stronę producenta (czyli kliknąć w link znajdujący się TUTAJ);
  • na stronie Huawei w okienku konkursowym odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: „Jak w kreatywny sposób zadbać o kondycję wykorzystując smartwatche HUAWEI?
  • zapisać się na newsletter (podając e-mail)
  • szczegóły konkursu znajdują się na stronie Huawei
Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy