5. Urodziny realme! Leap Up!

Po urodzinach realme kurz nie opada. Marka z okazji swoich 5. urodzin przygotowała masę atrakcji. Zacznę od promocji na smartfony, która cały czas jeszcze trwa na stronie Realme.

Promocje, impreza urodzinowa i konkurs

Nie tylko promocją marka zachęcała do wspólnego świętowania. 26 sierpnia 2023 r. w nadwiślańskim WIRze pod hasłem „Leap up” odbyła się impreza urodzinowa realme z licznymi atrakcjami, na którą firma realme wszystkich gorąco zapraszała. Były konkursy, personalizacja koszulek i celebrowanie przy muzyce.

W mediach społecznościowych z okazji 5. urodzin marka realme ogłosiła konkurs, w którym należało opowiedzieć o swojej przygodzie z realme. Nie byłabym sobą, gdybym nie skorzystała z szansy zgarnięcia pięknego upominku. Co można było wygrać zobaczycie w poniższym shorcie.

Okazało się, że w prezentowym pudełku jest Realmeow do złożenia z klocków!!! Nie byle jaki kot, tylko limitowana edycja maskotki realme! Genialny pomysł i rzeczywiście robi wrażenie.

Nie dość, że układanie ponad 1500 elementów sprawiło mi ogrom radości, to teraz, kiedy stoi na półce zachwyca każdego, bo pomysłowość twórców tego kociaka naprawdę imponuje! Już się nie mogę doczekać kolejnego jubileuszu!

Sprawdź również recenzje produktów realme:

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy