Dyskoteka gra z imprezowym głośnikiem Party Speakers F’nR!

Party Speakers to pierwszy takiego rodzaju głośnik holenderskiej firmy Fresh 'n Rebel! Marka znana z modowego charakteru swoich produktów wypuszcza na rynek totalnie inny głośnik.

Wcześniejsze modele jak np. głośni Soul (zerknij jak wygląda piękny i mały głośnik z duszą) ozdobią pomieszczenie i staną się elementem wyposażenia, natomiast Party Speakers zadba o coś innego. To towarzysz disco, domówek i parapetówek.

Party Speakers przypomni czasy dyskotek migoczących w świetle stroboskopu, neonowych tkanin i szalonych kolorów. Ale nie tylko. Zacznijmy od początku.

Bezprzewodowy głośnik na imprezę Party Speaker F’nR

F’nR wprowadza na rynek zupełnie nową i jak na tę markę ekstrawagancką linię bezprzewodowych głośników imprezowych: Party Loud M i Party Loud L. Nie ma tu już pastelowego love, „sandwiczowej” tkaniny, zaokrąglonych brzegów i opływowych kształtów. Holenderska marka zabiera nas tym razem na muzyczne granie z mocnym basem w świetle kolorowych LEDów!

Dwa rozmiary głośników mają zaspokoić mniejsze i większe estradowe potrzeby. Spójrz czym różnią się dwie wersje głośnika bezprzewodowego Party Speaker F’nR, a więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie produktu.

Party Speakers F’nRParty Loud MParty Loud L
czas bezp. odt. muzyki20 godzin 12 godzin
czas ładowania3 h2,5 h
moc50W RMS output/
200W peak output (4 x RMS)
160W RMS output/
640W peak output (4 x RMS)
wymiary38.30 x 27.79 x 24.40 cm57.09 x 29.97 x 29.49 cm
waga6,5kg10,8 kg
wodoszczelnośćIPX7IPX4
cena749,99 PLN1289 PLN

Model Party Loud L posiada teleskopowy uchwyt i kółka, aby ułatwić jego przenoszenie. Wyróżniającym się elementem Party Speakers jest wielokolorowe oświetlenie LED. Dla lepszego efektu wizualnego LEDy posiadają 6 różnych ustawień, a światła synchronizują się z rytmem muzyki.

Głośnik Party Loud M Fresh 'n Rebel / mat. pras. F’nR

Wrażenia dźwiękowe podkręci możliwość sparowania dwóch głośników Party Speakers oraz funkcja Bass Boost. Pojedyncze dotknięcie podnosi bas, natomiast podwójne daje maksymalną moc basu.

Nowa propozycja Freszy jest odważna, rewolucyjna i przyznam, że widząc Party Speakers nie powiązałabym go z holenderską marką. Do tej pory niezłe brzmienie okraszone soczystym basem zamknięte było w pudrowym designie. W przypadku tej nowości zżera mnie ciekawość, czy między kolorowymi LEDami nadal mieszka jeszcze duch marki Fresh 'n Rebel.

Przenośny głośnik imprezowy Party Speakers Fresh 'n Rebel / mat. pras. F’nR

W Polsce głośniki Party Speakers będą dostępne w listopadzie 2023 r., a ich koszt to 749,99 PLN za Party Loud M oraz 1289 PLN Party Loud L. Czy to dobry strzał na imprezy andrzejkowe i karnawał? Okaże się niebawem.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy