Ten smartwatch uwodzi! Amazfit GTS 4 Mini pierwsze wrażenia

Jednym przyciskiem dokonasz trzech pomiarów: tętna, saturacji i poziomu stresu. GTS 4 Mini posiada elegancką obudową, zgrabną kopertę i śliczny wyświetlacz AMOLED. To smartwatch dla kobiet.

Amazfit GTS 4 Mini to nieduży i piękny kobiecy smartwatch. Jest to wersja mini testowanego wcześniej smartwatcha Amazfita GTS 4. Można zakochać się w jego pastelowej kolorystyce i prostym designie. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i trzeba przyznać, że Amazfit wie, jak się do tego zabrać (zobacz recenzję damskiego smartwatcha Amazfit GTR Mini). To będzie jeden z testów przyjemniejszych dla oka.

Na skróty:

Amazfit GTS 4 Mini kusi wyglądem

Amazfit GTS 4 Mini / fot. Dziewczyna Endorfina

Wyświetlacz smartwatcha Amazfit GTS 4 Mini chroni odporne na zadrapania i zarysowania szkło hartowane. Jest to prostokątny AMOLED o przekątnej 1.65”, który designersko prezentuje się w otoczeniu aluminiowej ramki.

Ekran jest duży, kolorowy i wyraźny, a kolorystyka (Mint Blue, Flamingo Pink, Moonlight White, Midnight Black) i waga piórkowa sprawi, że ten zegarek może być chętnie wybierany przez kobiety.

Mały smartwatch, ale możliwości spore!

Amazfit GTS 4 Mini / fot. Dziewczyna Endorfina

Amazfit GTS 4 Mini wyposażony jest w baterię 270 mAh, która zgodnie z zapewnieniami producenta na jednym ładowaniu potrafi pracować nawet dwa tygodnie i 45 dni w trybie oszczędzania.

Smartwatch oferuje szereg przydatnych funkcji jak np. monitoringu snu, wskaźnik PAI, kalendarzyk menstruacyjny, sterowanie aparatem oraz odtwarzaczem, pokazuje powiadomienia, prognozę pogody, AOD oraz liczbę spalonych kalorii.

To jednak nie koniec, ponieważ Amazfit GTS 4 Mini obsługuje 5 systemów pozycjonowania satelitarnego i wytrzymuje ciśnienie równe temu, jakie jest na głębokości 50 metrów (wodoodporność 5 ATM).

Jakby tego było mało Amazfit GTS 4 Mini obsługuje funkcję Amazon Alexa, współpracuje z aplikacją Zepp i daje możliwość wgrania ponad 10 mini aplikacji. Trzeba jednak pamiętać, że każda uruchomiona dodatkowa funkcja powoduje skracanie czasu pracy baterii. O wszystkich możliwości tego smartwatcha opowiem po wykonaniu testu.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy