Plusy i minusy zegarka Polar Pacer Pro po roku!

Kiedy kupujemy nowy zegarek ogania nas euforia, zachwyt, oczami jak u kota z popularnej bajki przeglądamy menu i sprawdzamy funkcje. Na początku wszystko gra i jest super, ale co się dzieje z zegarkiem, kiedy zaczynamy używać go każdego dnia.

Jak sprawuje się smartwatch Huawei Watch GT 3 po roku korzystania mogliście przekonać się czytając poprzedni wpis. Teraz zapraszam na opinię po roku z zegarkiem Polar Pacer Pro.

Moja przygoda z zegarkiem Polar Pacer Pro

Polar Pacer Pro bieganie / fot. Dziewczyna Endorfina

Korzystałam z zegarka Polara codziennie i teraz chwila prawdy. Podzielę się z Wami swoją opinią na temat tego, czy po roku zegarek Polar Pacer Pro nadal nadaje się, aby z niego korzystać. Jeśli interesujesz się tym modelem zapraszam do przeczytania mojej pełnej recenzji zegarka Polar Pacer Pro.

Ćwiczyłam z tym zegarkiem (analitykę i zaplecze wspomagające ma naprawdę kapitalne), chodziłam po górach, biegałam, spałam i kąpałam się. Jednym słowem nie oszczędzałam tego modelu. Uważam, że zegarek sportowy jest po to, aby z niego korzystać także w trudnych warunkach.

Jak wygląda Polar Pacer Pro po roku?

  • Ekran zegarka Polar Pacer Pro stał się trochę archaiczny (nawet Garmin wprowadził ekrany Amoled). Mały ekran, w słońcu niewyraźny, widać każdy ślad palca.
  • Na ramce oraz klamerce wyraźnie widać zarysowania. Zastosowane materiały nie obroniły się przed upływem czasu, co innego z paskiem.
  • Paski w zegarkach Polara są mega wygodne. Po prostu nie czujesz, że nosisz zegarek: lekkie, cienkie, przewiewne. Silikon jest elastyczny i giętki, nie przykleja się do skóry i nawet po roku spisuje się bez zarzutu. Po roku nie widzę różnicy.
  • Przyciski również nie straciły swoich właściwości i działają płynnie.

A co z funkcjami Polar Pacer Pro?

Polar Pacer Pro testy / fot. Dziewczyna Endorfina
  • lubię ten zegarek za podział spalonych kalorii na makroskładniki
  • prosta, bogata w informacje i analitykę aplikacja
  • zegarek obsługuje tylko kilka funkcji inteligentnych i po aktualizacjach nic się nie zmieniło, ale Polar Pacer Pro nie jest smartwatchem i jeśli wybierasz ten model musisz o tym pamiętać
  • oferowane przez Polar Pacer Pro funkcje sportowe i testy (zobacz jakie testy przeprowadzisz) cały czas są aktualne
  • menu działa jak wcześniej

Polar Pacer Pro opinia po roku

Jest to ciekawa propozycja dla osób, które interesują się bieganiem. W serwisie Polar Flow włączymy także plany biegowe, więc możliwości sportowe zegarka docenią moim zdaniem głównie biegacze, choć także test kolarski i test fitness znajdziesz się w opcjach Polara.

Na zakończenie powiedziałabym, że Polar Pacer Pro broni się możliwościami sportowymi i analityką. Jego sekret tkwi we wnętrzu (mamy tu precyzyjne czujniki, wbudowany GPS, barometr, funkcje dedykowane sportowcom, a to tylko ułamek tego, z czego skorzystamy), ale wygląd ekranu i jego wykonanie trąci myszką.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy