Huawei FreeBuds Pro 2: godny następca? Pierwsze wrażenia!

Wczoraj nadszedł ten dzień, kiedy odebrałam nowe słuchawki Huawei! Zżerała mnie ciekawość, bo z jednej strony przecież znamy dobrze dotychczasowe słuchawki marki, z drugiej strony Huawei FreeBuds Pro 2 mają być produktem klasy premium z niezwykłą technologią mieszczącą się w niewielkim rozmiarze, więc czymże Huawei jest w stanie jeszcze nas zaskoczyć?

Na skróty:

Huawei FreeBuds Pro 2 oczekiwania

Huawei FreeBuds Pro 2 słuchawka z bliska / fot. Dziewczyna Endorfina

Moje oczekiwania w stosunku do nowych słuchawek TWS Huawei były wysokie. Dlaczego?

Kolejny model, a więc błędy poprzednich nie mogą się powtórzyć, wykonanie ma być super, brzmienie poprawione, design nowoczesny, a przede wszystkim, nie mogą mnie zawodzić w czasie uprawniania sportu, bo głównie do tego potrzebuję słuchawek.

Zależało mi też na jakości rozmów i stabilnej pozycji w uchu w czasie treningu.

Posiadam poprzedni model Huawei FreeBuds Pro więc tym bardziej byłam ciekawa, co nowe słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds Pro 2 mają do zaoferowania i czy niedociągnięcia pierwszej wersji przejdą już do historii. I pierwszy rzut oka mówi mi, że tak właśnie jest.

Huawei FreeBuds Pro 2 w kolorze srebrnym / fot. Dziewczyna Endorfina

Ciekawa nowego produktu Huawei od razu zabrałam się za jego rozpakowanie. O ile na moją pełną recenzję produktu musicie jeszcze chwilę zaczekać, to pierwszymi wrażeniami mogę się z Wami podzielić już teraz!

Słuchawki TWS Huawei FreeBuds Pro 2: zestaw nie zaskakuje

Huawei FreeBuds Pro 2 zestaw / fot. Dziewczyna Endorfina

Otwieram białe pudełeczko i co widzę? To, co zawsze czyli:

  • etui ze słuchawkami,
  • kabel do ładowania,
  • wymienne końcówki,
  • dokumentację.

Nie to jest jednak najważniejsze, ale kapitalne wykonanie, które już charakteryzuje markę (spójrzcie tylko na seksowne Huawei FreeBuds Lipstick!). Huawei FreeBuds Pro 2 są piękne, a w kolorze srebrnym, eleganckim dają nam też poczucie obcowania z produktem wyjątkowym i drogim. W przypadku Huawei FreeBuds firma przesadziła z ceną, to obecna promocja przedsprzedażowa Huawei FreeBuds Pro 2 jest godna uwagi.

Huawei FreeBuds Pro 2 kupimy obecnie w cenie obniżonej o sto złotych, a w komplecie otrzymamy także najnowszą opaskę fitness Huawei Band 7 za złotówkę (zobacz promocję Huawei FreeBuds Pro 2 z Huawei Band 7 za złotówkę).

Rzut oka na słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2 w słuchawki w etui / fot. Dziewczyna Endorfina

To, co rzuciło mi się od razu w oczy to stylowy oraz stalowy kolor słuchawek, który znamy już z modelu Huawei FreeBuds 4 z ANC (zobacz test Huawei FreeBuds 4 ANC ).

Słuchawki są krótkie, lekkie, ich kształt zbliżony do Huawei FreeBuds Pro (zobacz recenzję Huawei FreeBuds Pro). Wygodnie się je aplikuje i zgrabnie wyglądają w uchu. Ich powłoka jest jak lustereczko, wszystko się w nich odbija i myślę, że fajnie byłoby mieć takie szkiełko w okularach przeciwsłonecznych 🙂

Nie ma się do czego przyczepić. Wygląd oraz wykonanie Huawei FreeBuds Pro 2 jest na szóstkę z plusem.

Etui jest mniejsze niż w modelu Huawei FreeBuds Pro, kształt opływowy, a tworzywo przyjemne w dotyku. Minus? Kiedy się je otwiera i zamyka trochę głośno klapie.

Parowanie i pierwszy odsłuch słuchawek dousznych Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2 etui i słuchawki / fot. Dziewczyna Endorfina

Parowanie słuchawek przebiega sprawnie, wystarczy zresetować etui i przy otwartej klapce włączyć Bluetooth w telefonie. Smartfon powinien od razu wyszukać model słuchawek Huawei i połączyć się z nim. Wszystko trwało u mnie kilkanaście sekund.

Zauważycie na początku, że wyciąganie FreeBuds Pro 2 z etui jest bezproblemowe, co było zmorą Huawei FreeBuds Pro:

Komfort noszenia jest większy niż w modelu poprzednim:

  • nakładki są miękkie,
  • słuchawki przyjemnie leżą w kanale słuchowym,
  • nic nie przeszkadza,
  • rozmiar końcówek dobrze spasowany do kształtu ucha.
Rozmiar słuchawek Huawei FreeBuds Pro 2 w porównaniu z zakrętką / fot. Dziewczyna Endorfina

Jeśli chodzi o brzmienie, jest to środek z mocniejszym basem, ale nie takim jak w jedynkach. Oznacza to, że brzmienie Huawei FreeBuds Pro 2 scharakteryzowałabym jako uniwersalne. Rzeczywiście zapowiedzi producenta dotyczące wychwytywania dźwięków różnej wysokości sprawdziły się.

Więcej na temat słuchawek, o tym, jak się w nich biega i ćwiczy opowiem Wam w recenzji, po dokładnym przetestowaniu produktu. Póki co mogę powiedzieć, że jestem coraz bardziej ciekawa tego modelu. 

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy