Z McDonald’s zjesz burgera, wypijesz kawę i… poćwiczysz!

Kupony McDonald’s, burgery, lody, frytki, kawa i mnóstwo gotowych zestawów. Menu McDonald’s pęka w szwach, ale tym razem restauracja zaskoczyła wszystkich!

Jeszcze do niedawna restauracje kojarzone z frytkami, burgerami i pysznymi lodami wprowadziły bardziej przyjazną dla naszego zdrowia ofertę: sałatki, owoce, warzywa i Mc Muffiny np. z twarożkiem i ogórkiem.

A jeśli zainstalujemy w telefonie aplikację otrzymamy zniżkowe kupony McDonald’s np. na lekkie menu, jak i kawę.

Burgery domowej roboty / fot. Dziewczyna Endorfina

Na skróty:

McDonald’s menu i tabele odżywcze

Skład propozycji z menu sprawdzimy na stronie internetowej restauracji w dostępnej tam tabeli wartości odżywczych. Warto to robić, aby wiedzieć, np. ile kalorii ma wrap i wybrać świadomie propozycję bez ciężkich sosów (dowiedz się więcej o tłuszczach, białku i węglowodanach).

Restauracje McDonald’s poza warzywami, owocami i lekkim menu przygotowały coś wyjątkowego dla naszego zdrowia.

Gra rodzinna McDonald’s / fot. Dziewczyna Endorfina

Z czym tym razem przychodzi oferta McDonald’s?

Z popularyzacją sportu! Tak!

Składając zamówienie zupełnie za darmo możemy wziąć planszę z grą rodzinną, a co najważniejsze zagramy w nią w domu, a także w każdych okolicznościach przyrody.

McDonalds gra rodzinna dla wszystkich

Ćwiczymy z grą McDonald’s / fot. Dziewczyna Endorfina

Do rozgrywki potrzebujemy tylko kostki i dobrego humoru, bo zadania w grze wymagają dystansu do siebie. Spójrzcie na niektóre z pól gry: „dotknij palcami rąk, palce stóp”, „zrób tyle podskoków, ile wyrzuciłeś oczek”, „przeskocz przez gracza na żabkę” czy „zrób piruet”. To ostatnie zadanie przy próbie wykonania innych z pewnością przydarzy się nierzadko 🙂

Nadruk jest kolorowy, a ilustracje ćwiczących postaci zdobią pola gry, co podnosi atrakcyjność zabawy. Gra wykonana jest z papieru, można ją złożyć i spakować do plecaka oraz koszyka piknikowego i zabrać np. do lasu.

Na planszy gry McDonald’s znajdują się zadania o różnym stopniu trudności / fot. Dziewczyna Endorfina

Biorąc pod uwagę galopującą w Polsce liczbę pacjentów z otyłością należy docenić inicjatywę i pomysłowość. Gra rodzinna McDonald’s jest świetną okazją nie tylko do rozpoczęcia aktywności fizycznej, zachęcenia dzieciaków i rodziców do poruszania się, ale także do spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Każda gra sportowa oraz zabawa w plenerze jest krokiem naprzód do zmiany nawyków nie tylko żywieniowych, ale też stylu życia. Możliwości jest wiele, pytanie czy będziemy chcieli z nich skorzystać.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy