Trzy ćwiczenia na pośladki! (FILM)

Ćwiczenia na brazylijskie pośladki bez przysiadów? Czy takie efekty ćwiczeń na tyłek są możliwe? Zobacz trzy ćwiczenia na jędrne pośladki.

Okrągły tyłek w tydzień? To niemożliwe, potrzebujemy więcej czasu. Pokażę Wam, swój przykładowy zestaw ćwiczeń, budujących mięśnie pośladkowe. Są to ćwiczenia statyczne, które koncentrują się w głównej mierze na pośladkach, nie na udach. Mimo tego, że uważam przysiady za jedne z najlepszych ćwiczeń na dolne partie ciała w tym zestawie ich nie będzie.

Ćwiczenia na tyłek i uda bywają problematyczne z kilku powodów. Po pierwsze: większość kobiet chciałaby budować pośladki niekoniecznie rozbudowując mięśnie ud. A znalezienie efektywnych ćwiczeń spełniających te wymagania jest trudne z uwagi na różnorodną budowę każdej z nas. Po drugie: aby mięsień urósł potrzebuje właściwej stymulacji odpowiednim obciążeniem, a nie każdy może i chce trenować z obciążeniem. Po trzecie nie zbudujemy mięśni – żadnych – bez diety. O tym możecie poczytać w jednym z wcześniejszych wpisów: „Jak podnieść pośladki?„.

Na poniższym filmiku zobaczycie ćwiczenia, które pomogły mi poprawić wygląd i kształt tyłka. Usłyszycie też, na co zwracam uwagę wykonując każde z nich.

Lubię ten zestaw z kilku powodów. Po pierwsze dzięki nim ćwiczymy tyłek holistycznie, bez oddziaływania jedynie na mięsień pośladkowy wielki. Dbamy też o mięśnie znajdujące się wokół pośladków oraz wewnętrzną partię ud, która bardzo często wisi, trzęsie się i trudno ją ujędrnić. Co więcej, efekty ćwiczeń na pośladki są szybkie. W trakcie treningu i po nich czuję obecność mięśni, są przyjemnie twardsze i wyglądają bardziej apetycznie. Jednak w tym przypadku, tak jak i innych najważniejsza jest technika, a także odpowiednie ustawienie oraz napięcie mięśniowe, o które musimy zadbać sami. Zapraszam Was także do obejrzenia ćwiczeń na pośladki w domu.

Dziewczyna Endorfina

wcześniejsze wpisy

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swoje imię

poprzednie wpisy